Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Arek Kłusowski

Arek Kłusowski

Arek KłusowskiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Arek Kłusowski to jeden z najlepiej zapowiadających się piosenkarzy na polskim rynku muzycznym. Choć rozgłos przyniósł mu dopiero udział w popularnym programie The Voice of Poland, to jego dokonania wybiegają tak naprawdę znacznie dalej.

Arek Kłusowski informacje o artyście 

Arek Kłusowski urodził się w 1992 roku w Rzeszowie i to w rodzinnym mieście zaczął rozwijać swoją ogromną pasję do muzyki, działając najpierw w Rzeszowskiej Grupie Artystycznej, a następnie organizując kultowy już festiwal "Rzeszowskie Święto Wokalne". To artysta o wszechstronnych zainteresowaniach, który ma swoim koncie również występ w spektaklu Cohen - Nohavica w reżyserii Mariana Opanii, który ma bardzo mocny związek z piosenką.

 

W kolejnych latach ciężko pracował, pojawiając się między innymi w projekcie Łukasza Gorczycy, która z kolei otworzyła mu kolejne drzwi w postaci bardzo owocnej współpracy z Jennifer Batten oraz Jackiem Moor'em. Z tego spotkania powstał fantastyczny projekt o nazwie A.M.G. Możliwości tego artysty nie skupiają się wyłącznie na muzyce.

 

 

Przez lata udowodnił, że jest także wyjątkowo błyskotliwym tekściarzem, który miał okazję współpracować w tym zakresie, m.in. z Dodą, Ewą Farną czy Mateuszem Ziółko, znanego przede wszystkim z dużych przedsięwzięć muzycznych (Freddie Mercury Symfonicznie oraz Queen Story). W 2019 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album Arka Kłusowskiego "Po tamtej stronie", który odbija się szerokim echem w środowisku. Na płycie znajdują się kompozycje powstałe we współpracy z przodującą artystką Darią Zawiałow.

Koncerty Arka Kłusowskiego 

Koncerty Arka Kłusowksiego przyciągają rzesze fanów spragnionych oryginalnych, przenikliwych i niebanalnych brzmień. To artysta, który zachwyca pewnego rodzaju zmysłem obserwatorskim pozwalającym mu tworzyć teksty spostrzegawcze, w których jednocześnie nie brakuje poetyckiej nuty. Bilety na koncerty na koncerty tego młodego, aczkolwiek bardzo świadomego i dojrzałego artysty sprzedają się w mgnieniu oka. Z pewnością zalicza się do grona artystów, którym warto się bacznie przyglądać, bo jeszcze nieraz nas zaskoczą. Arek Kłusowski koncerty 2022 przyniesie nam sporo niespodzianek i będzie ucztą dla zmysłów.

Arek Kłusowski koncerty 2022

Arek Kłusowski należy obecnie do czołówki gwiazd polskiej sceny muzycznej. Koncerty 2021 z udziałem artysty to między innymi występ podczas wielu letnich festiwali takich jak między innymi Letnie Brzmienia, które odbędą się pod koniec sierpnia w Warszawie czy Olsztyn Green Festival, gdzie na jednej scenie wystąpi między innymi z Krzysztofem Zalewskim czy sanah.

 

 

Arek Kłusowki - Media

 

Facebook: https://www.facebook.com/arekklusowski/
Instagram: https://www.instagram.com/arekklusowski/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/34wHojIYy5Nrua9isD46O6
TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMe24pdfF/

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W którym roku urodził się Arek Kłusowski?
Arek Kłusowski urodził się w 1992 roku.
Skąd pochodzi Arek Kłusowski?
Arek Kłusowski pochodzi z Rzeszowa.
W jakim programie muzycznym występował Arek Kłusowski?
Arek Kłusowski występował w programie The Voice Of Poland.

Fani lubią też

Zobacz też