Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Hala Widowiskowo Sportowa im. Władysława Łopatki

Hala Widowiskowo Sportowa im. Władysława Łopatki

Gniezno, ul. Sportowa 3
Hala Widowiskowo Sportowa im. Władysława Łopatki OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki to wyjątkowe miejsce rozrywkowo-sportowe. Cały budynek to sporych rozmiarów, wielofunkcyjne miejsce, przystosowane do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Odbywają się tu koncerty, targi, kabarety, spektakle teatralne oraz eventy sportowe. Dlaczego warto odwiedzić Halę Widowiskowo-Sportową im. Władysława Łopatki? Koncerty i wydarzenia kulturalne to doskonała propozycja na spędzenie czasu wolnego dla całej rodziny.

Eventy, które mają miejsce w obiekcie, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Świadczy o tym liczba sprzedanych na nie biletów. Odbywające się na hali imprezy kulturalne i sportowe dedykowane są wszystkim miłośnikom rozrywki, kultury i sportu. Każdy widz, niezależnie od wieku, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Na bieżące eventy, organizowane w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Władysława Łopatki, bilety dostępne są online.

Hala Widowiskowo Sportowa im. Władysława Łopatki – wydarzenia

Organizowane przez Halę Widowiskowo-Sportową im. Władysława Łopatki wydarzenia dostarczają widzom mnóstwa dobrej zabawy i sporą dawkę emocji. Na scenie obiektu można zobaczyć występy najpopularniejszych artyści sceny muzycznej, kabaretowej oraz zmagania zawodników sportowych. Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. 

Na odbywających się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Władysława Łopatki eventy muzyczne i widowiska komediowe tłumnie przybywa publiczność z miasta i okolic. Wydarzenia sportowe cieszą się równie dużym zainteresowaniem, jak te kulturalne. Jakich artystów ugościła Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki? Wydarzenia organizowane w obiekcie to wielkie widowiska. Na scenie hali wystąpili m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów. Swoje występy muzyczne zaprezentowali tu również – zespół IRA, Narodowa Perła Gruzji, Reni Jusis, Dżem, zespół Abba Symfonicznie oraz występy w ramach Alei Rocka Symfonicznie. Swoje show pokazał tu Piotr Zola Szulowski ze swoim programem "Granice wytrzymałości",

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki – koncerty

Odbywające się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Władysława Łopatki eventy to naprawdę interesujące propozycje widowisk, które z pewnością nie pozwolą na nudę. Wydarzenia sportowe przypadną do gustu wszystkim miłośnikom rywalizacji i sportu, a zróżnicowane formy rozrywki to gwarancja dobrej zabawy. Obiekt w Gnieźnie jest miejscem wyjątkowych i niezapomnianych imprez kulturalnych i sportowych.

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki – bilety

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Hali Widowiskowo-Sportowej im. Władysława Łopatki? Repertuar nadchodzących wydarzeń i koncertów zapowiada się niezwykle obiecująco. Różnorodna rozrywka i mnóstwo sportowych emocji to coś, co zapewni atrakcje na długi czas. To prawdziwa odskocznia od codziennych obowiązków i dobry sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących koncertów i widowisk kulturalnych, organizowanych przez halę sportową w Gnieźnie. Na wydarzenia kulturalne i sportowe obowiązuje biletowanie – bilety dostępne są online.

Jak widać, różnorodność eventów jest ogromna! Pozwala to trafić w nawet te najbardziej wysublimowane gusta widzów. Widowiska muzyczne i komediowe to zawsze dobry plan na wieczór nie tylko dla miłośników tej formy rozrywki, ale dla wszystkich szukających sposobów na dobrą zabawę. Na wydarzenia, organizowane przez Halę Widowiskowo-Sportową im. Władysława Łopatki, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki?
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki znajduje się przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Władysława Łopatki?
W Hali Widowiskowo-Sportowej im. Władysława Łopatki odbyły się m.in. koncerty zespołów IRA i Dżem, stand-up Piotra Zoli Szulowskiego oraz występy m.in. Kabaretu Moralnego Niepokoju i Kabaretu Neo-Nówka.
Kiedy została otwarto Hala Widowiskowo Sportowa im. Władysława Łopatki?
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Władysława Łopatki została otwarta w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też