Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Stadion Miejski w Gnieźnie

Stadion Miejski w Gnieźnie

Gniezno, Wrzesińska 25
Stadion Miejski w GnieźnieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion Miejski w Gnieźnie zlokalizowany jest przy ul. Wrzesińskiej 25. Obiekt może pomieścić prawie 10 tysięcy widzów. Został przystosowany do organizowania wszelkich imprez masowych, zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Stadion Miejski w Gnieźnie to koncerty i wydarzenia dla fanów adrenaliny i rywalizacji oraz kultury i muzyki. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. To wyjątkowe miejsce sportowych rozgrywek oraz wydarzeń kulturalnych, które regularnie są tu organizowane. Na bieżące i nadchodzące w obiekcie imprezy, bilety dostępne są do kupienia przez Internet i na eBilet.pl.

Gniezno – o mieście

Piękne miasto położone jest w centralnej Polsce. To jeden z najstarszych i najważniejszych ośrodków historycznych i kulturalnych kraju. Gniezno było pierwszą stolicą Polski i miejscem koronacji pierwszych królów polskich, w tym legendarnego Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Znajduje się tu słynna Katedra Gnieźnieńska, która jest jednym z najważniejszych zabytków architektury sakralnej w Polsce.

Gniezno posiada wiele innych atrakcji turystycznych. Stare Miasto zachowało wiele historycznych budynków i malowniczych uliczek. W centrum zlokalizowany jest Rynek, gdzie można znaleźć liczne kawiarnie, restauracje i sklepy. To również ważny ośrodek edukacyjny, ze względu na liczne uniwersytety i szkoły wyższe.

Stadion Miejski w Gnieźnie – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Stadion Miejski w Gnieźnie? Wydarzenia, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Zawody motoryzacyjne i żużlowe są eventami dedykowanymi przede wszystkim fanom samochodów, sportu i zwolennikom miłośnikom adrenaliny. Odbywające się tu koncerty i wydarzenia sportowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na dobrą zabawę i odskocznię od codziennych spraw. Na nadchodzące eventy, odbywające się na Stadionie Miejskim w Gnieźnie, bilety dostępne są w sprzedaży na platformie eBilet.pl. 

Jakie eventy miały miejsce na Stadionie Miejskim w Gnieźnie? Wydarzenia kulturalne mające miejsce w obiekcie to przede wszystkim wielkie widowiska komediowe i sportowe, cieszące się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym liczba sprzedanych na te wydarzenia biletów. W obiekcie odbyły się m.in. mecze towarzyskie piłki nożnej, zawody żużlowe oraz występy Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Skeczów Męczących oraz Kabaretu CHYBA. Odbywające się tu imprezy, zarówno kulturalne, jak i sportowe, przyciągają nie tylko miłośników żużlu i sport, ale również wszystkich zainteresowanych dużymi emocjami, chcących przeżyć coś wyjątkowego.

Stadion Miejski w Gnieźnie – koncerty

Stadion Miejski w Gnieźnie jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy sportowe i kulturalne. Na organizowane w obiekcie eventy tłumnie przybywa publiczność z całego świata. To niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów na Stadionie Miejskim w Gnieźnie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i zawody sportowe, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Stadionu Miejskiego w Gnieźnie? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią niewątpliwie prawdziwą gratkę dla miłośników rozrywki i sportowej rywalizacji. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez sportowych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Stadion Miejski w Gnieźnie bilety dostępne są online przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion Miejski w Gnieźnie?
Stadion Miejski w Gnieźnie znajduje się przy ul. Wrzesińskiej 25.
Jakie wydarzenia odbywają się na Stadionie Miejskim w Gnieźnie?
Na Stadionie Miejskim w Gnieźnie odbyły się m.in. mecze towarzyskie piłki nożnej, zawody żużlowe oraz występy Kabaretu Paranienormalni oraz Kabaretu Nowaki.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też