Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Pałac Balcerowo

Pałac Balcerowo

Gniezno, Wrzesińska 24
Sprawdź wydarzenia
Pałac BalcerowoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pałac Balcerowo w Gnieźnie to przepiękny neoklasycystyczny budynek o niezwykle bogatej historii sięgającej XVII wieku. Obiekt ten powstał w 1882 roku i funkcjonował przez lata jako miejsce spotkań i organizacji uroczystości oraz bali, na których gościły znane osobistości z całego świata.

Dzisiaj miejsce to znane jest głównie ze względu na swoją historię i piękną architekturę. Odbywające się najczęściej w Pałacu Balcerowo wydarzenia to wesela – obiekt ten wyróżnia się bajkowym designem, przyciągając zakochanych nawet z najbardziej oddalonych zakątków Polski. Niezapomniana, elegancka architektura, piękny park, doskonała obsługa, a przede wszystkim jedna z najlepszych kuchni w Gnieźnie, to tylko kilka przykładów, dla których podczas organizacji wesela warto wziąć pod uwagę właśnie to miejsce.

Podczas planowania wesela duże udogodnienie stanowi także możliwość zarezerwowania miejsca noclegowego w pałacowym hotelu. To także wspaniała opcja dla podróżujących, którym zależy na wypoczynku w bajkowym miejscu.

Pałac Balcerowo – wydarzenia

Wesela to niejedyne wydarzenia, jakie organizuje Pałac Balcerowo – na terenie obiektu odbywają się także jubileusze, przyjęcia komunijne, wieczory tematyczne, imprezy urodzinowe i imieninowe, lunche biznesowe, bankiety i kolacje firmowe, wigilie grupowe, a nawet koncerty.

Organizowane dotychczas w Pałacu Balcerowo eventy muzyczne cieszyły się bardzo dużą popularnością. Jedną z tego typu imprez był Walentynkowy Koncert Charytatywny, który odbył się 11 lutego 2023 roku. Na scenie pojawiła się wówczas Ksenia Shaushyshvili oraz Sławomir Olgierd Kramm. Uzbierana podczas koncertu kwota została przekazana na budowę hospicjum.

Wartym uwagi wydarzeniem był także koncert "Pod niebem Paryża". Impreza ta miała miejsce w pierwszej połowie czerwca i pozostawiła po sobie wiele pięknych wspomnień oraz niezapomnianych wrażeń. W programie koncertu znalazł się przegląd najpiękniejszych i najsłynniejszych przebojów muzyki francuskiej – wykonano m.in. kultowe już piosenki Edith Piaf oraz słynne tanga Astora Piazzoli. Na scenie zagościła Ksenia Shaushyswilli, Andrij Melnyk i Jacek Skowroński.

Z okazji Dnia Matki na terenie pałacu odbył się także koncert "Dla ciebie mamo". Najpiękniejsze polskie melodie zaprezentowali wówczas tacy artyści, jak Mariusz Adam Ruta, Joanna Horodko, Emila Zielińska, Mirosław Niewiadomski oraz wykonawcy z orkiestry salonowej Moderato.

Pałac Balcerowo – koncerty 2023

Trwający obecnie sezon koncertowy i weselny sprawia, że w Pałacu Balcerowo nieustannie gości mnóstwo osób z różnych zakątków Polski. Choć na ten moment gospodarze skupiają się na organizacji przyjęć weselnych, ślubów i imprez tematycznych, miłośnicy muzyki z całą pewnością będą mieli jeszcze okazję bawić się tutaj podczas koncertowania. Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi koncertów oraz pozostałych wydarzeń planowanych w Pałacu Balcerowo, warto regularnie obserwować aktualności pojawiające się na naszej stronie internetowej.

Pałac Balcerowo – bilety

Na wydarzenia w Pałacu Balcerowo bilety możliwe są do zakupienia drogą online. Planujesz urlop wypoczynkowy? Odwiedź to piękne i bogate w historię miejsce, które zagwarantuje ci niezapomniane emocje. Oferowane bilety występują w zróżnicowanych wariantach cenowych. Nie pozwól, żeby ominęły cię nadchodzące wydarzenia – śledź na bieżąco aktualności i kup swój bilet za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pałac Balcerowo?
Pałac Balcerowo znajduje się przy ulicy Wrzesińskiej 24 w Gnieźnie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pałacu Balcerowo?
W Pałacu Balcerowo odbywają się koncerty i imprezy tematyczne. Gospodarze zachęcają także do wynajmowania sali w celu organizacji wesela i przyjęć tematycznych.
Kiedy został otworzony Pałac Balcerowo?
Pałac Balcerowo został otworzony w 1882 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też