Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Młyn. Klub muzyczny

Młyn. Klub muzyczny

Gniezno, Franklina Roosevelta 50
Młyn. Klub muzycznyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Muzyczny Młyn to miejsce goszczące wielu artystów prezentujących na swoich koncertach różne gatunki muzyki. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów rozrywki. Obiekt znajduje się przy ul. Roosevelta 50 w Gnieźnie.

Klub Muzyczny Młyn - o obiekcie

Organizowane przez Klub Muzyczny Młyn wydarzenia to występy i pokazy artystów zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Eventy kulturalne, mające tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl. 

Klub Muzyczny Młyn - wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Klubie Muzycznym Młyn, to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę w gronie innych miłośników rozrywki. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia kulturalne, dedykowane wszystkim tym, którzy poszukują okazji do zabawy przy muzyce na żywo. Dlaczego warto odwiedzić Klub muzyczny Młyn? Na koncertach zawsze dopisuje duża frekwencja. Organizowane przez placówkę widowiska te cieszą się niesłabnącym dużym zainteresowaniem publiczności, o czym świadczy ilość sprzedanych na eventy biletów. Odbywające się w obiekcie eventy z muzyką na żywo i różnorodnymi atrakcjami, zapewnią mnóstwo pozytywnych emocji. Na wiele spośród organizowanych wydarzeń w Klubie Muzycznym Młyn, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl. 

Jakich artystów ugościła scena Klubu Muzycznego Młyn? Wydarzenia tu zorganizowane umożliwiły widzom ujrzenie na żywo występy m.in. Leo Che, Farben Lehre, Sorry Boys, Krzysztofa Zalewskiego, T.Love, Fisz Emade Tworzywo, Mikromusic, Natalii Przybysz, Mesajah, Króla, Huntera, Gutka czy Na Walizkach. 

Klub Muzyczny Młyn uznawany jest przez mieszkańców miasta za wyjątkowe miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Odbywające się tu wydarzenia i koncerty, regularnie przyciągają pod scenę tłumy widzów. Planujesz odwiedzić to miejsce? Sprawdź harmonogram eventów. Na wiele sposób wydarzeń organizowanych przez Klub Muzyczny Młyn, bilety na bieżące i nadchodzące imprezy muzyczne dostępne są na stronie – eBilet.pl.

Klub Muzyczny Młyn - koncerty

Fanom muzyki na żywo i widowisk kulturalnych z pewnością przypadną do gustu propozycje licznych, przykuwających uwagę eventów, organizowanych przez Klub Muzyczny Młyn. Zróżnicowany repertuar, pełen jest ciekawych propozycji, trafiających nawet w te najbardziej wysublimowane gusta. Obiekt w Gnieźnie stara się, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Na organizowanych tu wydarzenia przybywają widzowie z miasta i okolic. Od lat widowiska kulturalne odbywające się w Klubie Muzycznym Młyn cieszą się dużą popularnością, goszcząc wielu znanych artystów. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil z najbliższymi. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez klub w Gnieźnie. Na wielu wydarzeniach obowiązuje biletowanie, warto o tym pamiętać. Bilety dostępne w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muzyczny Młyn?
Klub Muzyczny Młyn znajduje się przy ul. Roosevelta 50 w Gnieźnie.
Jakie wydarzenie odbywają się w Klub muzyczny Młyn?
W Klubie Muzycznym Młyn koncertowali m.in. Sztywny Pal Azji, Mikromusic, Gutek, Hunter, Tom Bishop czy Acid Drinkers.
Kiedy został otworzony Klub muzyczny Młyn?
Klub Muzyczny Młyn utworzony został w 2002 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też