Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno

Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno

Gniezno, Kostrzewskiego 3
Aula I LO im. Bolesława Chrobrego GnieznoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno to najstarsza szkoła średnia na terenie miasta. Należy do Stowarzyszenia Najstarszych Szkół w Polsce. W obiekcie odbywają się zarówno koncerty, targi, kabarety, jak i spektakle teatralne. Dlaczego warto odwiedzić Aulę I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno? Koncerty i wydarzenia kulturalne są doskonałą propozycją na spędzenie czasu wolnego dla całej rodziny.

Eventy organizowane przez Aulę I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Świadczy o tym liczba sprzedanych na nie biletów. Odbywające się w obiekcie imprezy kulturalne i muzyczne dedykowane są wszystkim miłośnikom rozrywki, kultury i koncertów. Każdy widz, niezależnie od wieku, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Na bieżące eventy organizowane w Auli I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno, bilety dostępne są online.

Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno – wydarzenia

Organizowane przez Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno wydarzenia dostarczają widzom mnóstwa dobrej zabawy i sporą dawkę emocji. Na scenie obiektu można zobaczyć występy najpopularniejszych artystów sceny muzycznej, kabaretowej oraz najciekawsze spektakle teatralne, które przypadną do gustu nie tylko miłośnikom teatru. Oprócz propozycji dla dorosłych Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno oferuje również wydarzenia dedykowane najmłodszym widzom.

Swoje komediowe show zaprezentowali również Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Piotr Zola Szulowski i Grzegorz Dolniak. Na scenie zostały również pokazane takie spektakle, jak m.in. „Czy to Ty?”, „Pikantni” oraz „Kiedy kota nie ma…”. Aula jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące i naprawdę zróżnicowane inicjatywy kulturalne, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Na nadchodzące wydarzenia bilety dostępne są przez Internet i na eBilet.pl.

Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno – koncerty

Różnorodność eventów jest ogromna, co pozwala to trafić w nawet te najbardziej wysublimowane gusta widzów. Widowiska muzyczne i kulturalne to zawsze dobry plan na wieczór nie tylko, dla miłośników tej formy rozrywki, ale dla wszystkich szukających sposobów na dobrą zabawę. Odbywające się w Auli I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno eventy to naprawdę interesujące propozycje wydarzeń, które z pewnością nie pozwolą na nudę. Obiekt w Gnieźnie jest miejscem wyjątkowych i niezapomnianych imprez kulturalnych, które na długo pozostaną w pamięci jako niezwykle spędzone chwile.

Na odbywające się w Auli I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno eventy muzyczne i widowiska kulturalne tłumnie przybywa publiczność z miasta i okolic. Jakich artystów ugościła Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno? Wydarzenia organizowane w obiekcie to wielkie widowiska. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Alicja Majewska, Czerwone Gitary, Paweł Domagała, Baciary oraz RAZ DWA TRZY.

Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno – bilety

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Auli I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno? Repertuar nadchodzących wydarzeń i koncertów zapowiada się niezwykle obiecująco. Różnorodna rozrywka i mnóstwo sportowych emocji to coś, co zapewni atrakcje na długi czas. To prawdziwa odskocznia od codziennych obowiązków i dobry sposób na spędzenie wolnych chwil z rodziną. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących koncertów i widowisk kulturalnych, organizowanych przez halę sportową w Gnieźnie. Na wydarzenia kulturalne obowiązuje biletowanie — do Auli I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno bilety dostępne są online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno?
Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno znajduje się przy ul. Kostrzewskiego 3.
Jakie wydarzenia odbywają się w Aula I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno?
W Auli I LO im. Bolesława Chrobrego Gniezno odbyły się m.in. występy Kabaretu Paranienormalni, koncerty Pawła Domagały oraz Baciary, a także takie spektakle jak „Nerwica natręctw” czy „Alicja w Krainie Czarów”.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też