Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Vehikuł Czasu

Vehikuł Czasu

Gniezno, osiedle Jagiellońskie 46
Vehikuł CzasuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

"Wehikuł czasu to byłby cud" – chyba wszyscy znają słowa kultowej już piosenki Ryśka Riedla. Jak się okazuje, podróż w czasie jest jednak możliwa! Dowodem na to jest gnieźnieński klub muzyczny Vehikuł Czasu, w którym każdy czuje się młodo. Lokal każdego tygodnia gwarantuje niezapomnianą zabawę na dwóch parkietach tanecznych, podczas której usłyszeć można różnorodne utwory, dzięki czemu każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie.

Przestronne sale, profesjonalne nagłośnienie i spektakularne oświetlenie sprawiają, że Vehikuł Czasu idealny jest także jako miejsce większych koncertów i spotkań z artystami. Klubowe sale udostępniane są dodatkowo jako przestrzeń do organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich, urodzin, imprez firmowych oraz zjazdów absolwentów. 

Niezależnie od okazji i wydarzenia – gospodarze gwarantują uczestnikom świetną zabawę. Bilety na wydarzenia i koncerty w klubie Labirynt dostępne są w sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Vehikuł Czasu – wydarzenia, koncerty i stand-upy

Vehikuł Czasu funkcjonuje przede wszystkim jako miejsce imprez tanecznych. Tylko w ostatnim czasie odbyły się w nim takie eventy, jak Ladies Night, Ritmo Latino czy Nowator Live Show. W listopadzie klub świętował z kolei swoje 12 urodziny. W ramach imprezy wystąpił tutaj m.in. SKOLIM, twórca wakacyjnego hitu "Wyglądasz idealnie".

Klubowa scena gościła także Meza, którego koncert połączony był ze zbiórką na cele charytatywne. Raper wykonał m.in. taki hity jak "Aniele", "Sacrum" i "Ważne".  W klubie odbył się dodatkowo koncert Cleo. Artystka znana ze słowiańskich przebojów wyprodukowanych wspólnie z Donatanem, zaprezentowała tym razem gościom solowy repertuar. Zgromadzona publiczność mogła bawić się przy takich przebojach, jak m.in. " Łowcy Gwiazd" lub "Za krokiem krok".

Na klubowej scenie regularnie odbywają się także stand-upy. Wystąpił tu m.in. najsłynniejszy polski komik azjatyckiego pochodzenia, Bilguun Ariunbaatar. Artysta przedstawił repertuar "Mongoł Stand-up", wyjaśniając gościom m.in. dlaczego jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Podczas występu nie zabrakło odwołań do historii Polski i Mongolii.

Vehikuł Czasu – imprezy okolicznościowe

Obiekt ten stanowi doskonałe miejsce do organizacji różnorodnych eventów okolicznościowych, takich jak imprezy osiemnastkowe czy rocznicowe. Chcąc urozmaicić wydarzenia urodzinowe, organizatorzy oferują gościom specjalne pakiety promocyjne, w ramach których solenizanci otrzymują m.in. zniżki cenowe na barze, plater przekąskowy, przyozdobioną lożę oraz szampana.

Vehikuł Czasu – bilety na koncerty i wydarzenia

Vehikuł Czasu to profesjonalna dyskoteka i przestronna przestrzeń z doskonałym zapleczem technicznym. W klubie odbywają się duże koncerty muzyczne, kameralne spotkania z komikami oraz cykliczne imprezy taneczne i muzyczne. Klub dysponuje również swoją sceną letnią. Bilety na koncerty i wydarzenia w klubie Vehikuł Czasu są dostępne w sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Vehikuł Czasu?
Vehikuł Czasu znajduje się na Osiedlu Jagiellońskim 46 w Gnieźnie. Klub posiada także letnią scenę przy al. Handlowej w Skorzęcinie.
Jakie wydarzenie odbywają się w Vehikuł Czasu w Stalowej Woli?
Na klubowej scenie odbył się m.in. koncert SKOLIM, Meza oraz Cloe. Wystąpił tu także Bilguun Ariunbaatar z repertuarem “Mongoł Stand-up”. Na dwóch parkietach każdego tygodnia odbywają się imprezy taneczne w różnych klimatach muzycznych.
Kiedy został otworzony Vehikuł Czasu w Stalowej Woli?
Vehikuł Czasu został otworzony w 2000 roku. W listopadzie 2022 klub obchodził swoje 12 urodziny.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też