Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Aula Szkoły POMNIK

Aula Szkoły POMNIK

Gniezno, Kostrzewskiego 3
Aula Szkoły POMNIKOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Liceum Ogólnokształcące nr 16 im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie jest jedną z najstarszych szkół ponadgimnazjalnych w wielkopolskim mieście. Aula Szkoły POMNIK od lat służy uczniom placówki i mieszkańcom miejscowości do organizacji konferencji i wydarzeń kulturalnych. Odbywają się w niej spektakle, koncerty i występy kabaretowe.

Kompleks budynków znany jako „Pomnik” mieści w sobie muzeum, liceum i Aulę Szkoły POMNIK Gniezno. Pierwotnie miał być znacznie większym projektem, jednak powstała tylko wcześniej wspomniana część. Plan kompleksu obejmował kilka połączonych ze sobą budynków. Ostatecznie powstały 3 wymienione gmachy. Pomiędzy muzeum, liceum i Aulą Szkoły POMNIK Gniezno znalazł się obszerny dziedziniec i pomnik polskich władców. Jako największy obiekt kulturalno-oświatowy w Gnieźnie Pomnik stał się wzorcowym przykładem polskiego modernizmu.

Sprawdź, jakie wydarzenia przygotowuje na najbliższe miesiące Aula Szkoły POMNIK. Bilety na spektakle i koncerty zamówisz na stronie ebilet.pl.

Aula Szkoły POMNIK – wydarzenia

Organizowane przez Aulę Szkoły POMNIK wydarzenia to spektakle teatralne. Na scenie obiektu wystawiono m.in. Babski przekręt, Klimakterium 2 oraz Serce na odwyku. Bilety na występy cenionych polskich aktorów cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wykonawcy kabaretowi to kolejni artyści, których często gości Aula Szkoły POMNIK. Wydarzenia z ich udziałem przyciągają dużą publiczność. Aula Szkoły POMNIK Gniezno współorganizowała występy Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Paranienormalni i Kabaretu Smile. W obiekcie regularnie odbywa się też stand-up. Mateusz Socha, Bartek Brzeskot i Magda Kubicka to kolejni goście Auli Szkoły POMNIK. Bilety na występy stand-uperów były dostępne do nabycia online.

Ważnymi wydarzeniami, które organizuje Aula Szkoły POMNIK, są koncerty gwiazd polskiej muzyki. Przed publicznością zgromadzoną na sali wystąpili Maciej Maleńczuk, Ralph Kamiński, Paweł Domagała i Andrzej Piaseczny. W Auli Szkoły POMNIK koncerty zagrali także Wolna Grupa Bukowina, IRA i Justyna Steczkowska.

Jakie eventy przygotowuje na najbliższe miesiące Aula Szkoły POMNIK? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie, to koncert Kasi Kowalskiej z cyklu MTV unplugged i jubileusz Edyty Geppert. Na sali zorganizowany będzie także jubileusz zespołu Raz, Dwa, Trzy. Na tym jednak nie kończy się repertuar muzycznych wydarzeń, które zapowiedziała Aula Szkoły POMNIK. Koncerty na 2022 w sali zaplanował także zespół Stare Dobre Małżeństwo. Warto śledzić harmonogram wydarzeń, które współorganizuje Aula Szkoły POMNIK. Bilety na koncerty znajdziesz na naszej stronie.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Nerwica Natręctw

Nerwica Natręctw

03.02-14.10.2023

Gdańsk, Gniezno, Jasionka i inne

Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów

06.03-29.04.2023

Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk i inne

Paweł Domagała - Narnia Tour

Paweł Domagała - Narnia Tour

14.02-23.04.2023

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chorzów i inne

Kabaret PARANIENORMALNI

Kabaret PARANIENORMALNI

03.02-03.12.2023

Cieszyn, Gniezno, Pruszków i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Szkoły POMNIK Gniezno?
Aula Szkoły POMNIK znajduje się przy ul. Kostrzewskiego 6. Obiekt mieści się w Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie. Aula Szkoły POMNIK zlokalizowana jest w pobliżu Parku Piastowskiego i Jeziora Jelonek.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Szkoły POMNIK Gniezno?
Aula Szkoły POMNIK organizowała koncerty Anny Wyszkoni i fabularyzowany koncert Anna&Anna. W obiekcie wystąpiła też Katarzyna Żak. Spektakl Królowa Śniegu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny i program Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie to kolejne eventy, które gościła Aula Szkoły POMNIK – wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem.
Kiedy została utworzona Aula Szkoły POMNIK Gniezno?
Aula Szkoły POMNIK Gniezno mieści się w kompleksie nazywanym Pomnikiem zbudowanym z okazji Tysiąclecia Państwa Polskiego. Obiekt ucierpiał podczas nawałnicy, która przeszła przez miasto. W 2018 zakończyły się prace związane z remontem i Aula Szkoły POMNIK została ponownie udostępniona.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn