Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aula Szkoły POMNIK

Aula Szkoły POMNIK

Gniezno, Kostrzewskiego 3
Aula Szkoły POMNIKOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Liceum Ogólnokształcące nr 16 im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie jest jedną z najstarszych szkół ponadgimnazjalnych w wielkopolskim mieście. Aula Szkoły POMNIK od lat służy uczniom placówki i mieszkańcom miejscowości do organizacji konferencji i wydarzeń kulturalnych. Odbywają się w niej spektakle, koncerty i występy kabaretowe.

Kompleks budynków znany jako „Pomnik” mieści w sobie muzeum, liceum i Aulę Szkoły POMNIK Gniezno. Pierwotnie miał być znacznie większym projektem, jednak powstała tylko wcześniej wspomniana część. Plan kompleksu obejmował kilka połączonych ze sobą budynków. Ostatecznie powstały 3 wymienione gmachy. Pomiędzy muzeum, liceum i Aulą Szkoły POMNIK Gniezno znalazł się obszerny dziedziniec i pomnik polskich władców. Jako największy obiekt kulturalno-oświatowy w Gnieźnie Pomnik stał się wzorcowym przykładem polskiego modernizmu.

Sprawdź, jakie wydarzenia przygotowuje na najbliższe miesiące Aula Szkoły POMNIK. Bilety na spektakle i koncerty zamówisz na stronie ebilet.pl.

Aula Szkoły POMNIK – wydarzenia

Organizowane przez Aulę Szkoły POMNIK wydarzenia to spektakle teatralne. Na scenie obiektu wystawiono m.in. Babski przekręt, Klimakterium 2 oraz Serce na odwyku. Bilety na występy cenionych polskich aktorów cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wykonawcy kabaretowi to kolejni artyści, których często gości Aula Szkoły POMNIK. Wydarzenia z ich udziałem przyciągają dużą publiczność. Aula Szkoły POMNIK Gniezno współorganizowała występy Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Paranienormalni i Kabaretu Smile. W obiekcie regularnie odbywa się też stand-up. Mateusz Socha, Bartek Brzeskot i Magda Kubicka to kolejni goście Auli Szkoły POMNIK. Bilety na występy stand-uperów były dostępne do nabycia online.

Ważnymi wydarzeniami, które organizuje Aula Szkoły POMNIK, są koncerty gwiazd polskiej muzyki. Przed publicznością zgromadzoną na sali wystąpili Maciej Maleńczuk, Ralph Kamiński, Paweł Domagała i Andrzej Piaseczny. W Auli Szkoły POMNIK koncerty zagrali także Wolna Grupa Bukowina, IRA i Justyna Steczkowska.

Jakie eventy przygotowuje na najbliższe miesiące Aula Szkoły POMNIK? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie, to koncert Kasi Kowalskiej z cyklu MTV unplugged i jubileusz Edyty Geppert. Na sali zorganizowany będzie także jubileusz zespołu Raz, Dwa, Trzy. Na tym jednak nie kończy się repertuar muzycznych wydarzeń, które zapowiedziała Aula Szkoły POMNIK. Koncerty na 2022 w sali zaplanował także zespół Stare Dobre Małżeństwo. Warto śledzić harmonogram wydarzeń, które współorganizuje Aula Szkoły POMNIK. Bilety na koncerty znajdziesz na naszej stronie.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Szkoły POMNIK Gniezno?
Aula Szkoły POMNIK znajduje się przy ul. Kostrzewskiego 6. Obiekt mieści się w Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie. Aula Szkoły POMNIK zlokalizowana jest w pobliżu Parku Piastowskiego i Jeziora Jelonek.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Szkoły POMNIK Gniezno?
Aula Szkoły POMNIK organizowała koncerty Anny Wyszkoni i fabularyzowany koncert Anna&Anna. W obiekcie wystąpiła też Katarzyna Żak. Spektakl Królowa Śniegu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny i program Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie to kolejne eventy, które gościła Aula Szkoły POMNIK – wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem.
Kiedy została utworzona Aula Szkoły POMNIK Gniezno?
Aula Szkoły POMNIK Gniezno mieści się w kompleksie nazywanym Pomnikiem zbudowanym z okazji Tysiąclecia Państwa Polskiego. Obiekt ucierpiał podczas nawałnicy, która przeszła przez miasto. W 2018 zakończyły się prace związane z remontem i Aula Szkoły POMNIK została ponownie udostępniona.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też