Aula Szkoły POMNIK

Aula Szkoły POMNIK

Liceum Ogólnokształcące nr 16 im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie jest jedną z najstarszych szkół ponadgimnazjalnych w wielkopolskim mieście. Aula Szkoły POMNIK od lat służy uczniom placówki i mieszkańcom miejscowości do organizacji konferencji i wydarzeń kulturalnych. Odbywają się w niej spektakle, koncerty i występy kabaretowe.

Kompleks budynków znany jako „Pomnik” mieści w sobie muzeum, liceum i Aulę Szkoły POMNIK Gniezno. Pierwotnie miał być znacznie większym projektem, jednak powstała tylko wcześniej wspomniana część. Plan kompleksu obejmował kilka połączonych ze sobą budynków. Ostatecznie powstały 3 wymienione gmachy. Pomiędzy muzeum, liceum i Aulą Szkoły POMNIK Gniezno znalazł się obszerny dziedziniec i pomnik polskich władców. Jako największy obiekt kulturalno-oświatowy w Gnieźnie Pomnik stał się wzorcowym przykładem polskiego modernizmu.

Sprawdź, jakie wydarzenia przygotowuje na najbliższe miesiące Aula Szkoły POMNIK. Bilety na spektakle i koncerty zamówisz na stronie ebilet.pl.

Aula Szkoły POMNIK – wydarzenia

Organizowane przez Aulę Szkoły POMNIK wydarzenia to spektakle teatralne. Na scenie obiektu wystawiono m.in. Babski przekręt, Klimakterium 2 oraz Serce na odwyku. Bilety na występy cenionych polskich aktorów cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wykonawcy kabaretowi to kolejni artyści, których często gości Aula Szkoły POMNIK. Wydarzenia z ich udziałem przyciągają dużą publiczność. Aula Szkoły POMNIK Gniezno współorganizowała występy Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Paranienormalni i Kabaretu Smile. W obiekcie regularnie odbywa się też stand-up. Mateusz Socha, Bartek Brzeskot i Magda Kubicka to kolejni goście Auli Szkoły POMNIK. Bilety na występy stand-uperów były dostępne do nabycia online.

Ważnymi wydarzeniami, które organizuje Aula Szkoły POMNIK, są koncerty gwiazd polskiej muzyki. Przed publicznością zgromadzoną na sali wystąpili Maciej Maleńczuk, Ralph Kamiński, Paweł Domagała i Andrzej Piaseczny. W Auli Szkoły POMNIK koncerty zagrali także Wolna Grupa Bukowina, IRA i Justyna Steczkowska.

Jakie eventy przygotowuje na najbliższe miesiące Aula Szkoły POMNIK? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie, to koncert Kasi Kowalskiej z cyklu MTV unplugged i jubileusz Edyty Geppert. Na sali zorganizowany będzie także jubileusz zespołu Raz, Dwa, Trzy. Na tym jednak nie kończy się repertuar muzycznych wydarzeń, które zapowiedziała Aula Szkoły POMNIK. Koncerty na 2022 w sali zaplanował także zespół Stare Dobre Małżeństwo. Warto śledzić harmonogram wydarzeń, które współorganizuje Aula Szkoły POMNIK. Bilety na koncerty znajdziesz na naszej stronie.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Aula Szkoły POMNIK Gniezno?
    Aula Szkoły POMNIK znajduje się przy ul. Kostrzewskiego 6. Obiekt mieści się w Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie. Aula Szkoły POMNIK zlokalizowana jest w pobliżu Parku Piastowskiego i Jeziora Jelonek.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Szkoły POMNIK Gniezno?
    Aula Szkoły POMNIK organizowała koncerty Anny Wyszkoni i fabularyzowany koncert Anna&Anna. W obiekcie wystąpiła też Katarzyna Żak. Spektakl Królowa Śniegu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny i program Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie to kolejne eventy, które gościła Aula Szkoły POMNIK – wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem.

  • Kiedy została utworzona Aula Szkoły POMNIK Gniezno?
    Aula Szkoły POMNIK Gniezno mieści się w kompleksie nazywanym Pomnikiem zbudowanym z okazji Tysiąclecia Państwa Polskiego. Obiekt ucierpiał podczas nawałnicy, która przeszła przez miasto. W 2018 zakończyły się prace związane z remontem i Aula Szkoły POMNIK została ponownie udostępniona.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aula Szkoły POMNIK
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kostrzewskiego 3
62-210 Gniezno

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/