Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Alicja Majewska, Artur Andrus i Włodzimierz Korcz - premierowy koncert "Koneserzy kolejnego dnia"

Alicja Majewska, Artur Andrus i Włodzimierz Korcz - premierowy koncert "Koneserzy kolejnego dnia"

Organizator: Adria Art

OpisArtyści

Opis

"Koneserzy kolejnego dnia" to Alicja Majewska, Artur Andrus i Włodzimierz Korcz, którzy zapraszają Państwa na pierwszy, wielki koncert promujący ich najnowszą autorską płytę. Zapraszamy na premierowy występ już 5 grudnia do Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. "Koneserzy kolejnego dnia" bilety na koncert już w sprzedaży.

 

Alicja Majewska, Artur Andrus i Włodzimierz Korcz - premierowy koncert "Koneserzy kolejnego dnia"

Podczas wyjątkowego koncertu Alicja Majewska i goście zapraszają na coś wyjątkowego. Usłyszą Państwo dziesięć premierowych utworów – z zaskakującymi pomysłami tekstowymi i muzycznymi oraz przeboje, które zachwycają od lat wielbicieli kunsztu wokalnego Alicji Majewskiej.

 

Artystce będzie towarzyszyć na scenie Warsaw String Quartet. Sekcja rytmiczna i chórek zagrają pod dyrekcją kompozytora Włodzimierza Korcza, a gościem specjalnym będzie tryskający pogodą ducha, rozśmieszający do łez, a jak trzeba, to i liryczny – Artur Andrus, współautor płyty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn