Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Krystian Ochman

Krystian Ochman

Krystian OchmanSzczegółyOpisWydarzeniaKrystian Ochman - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
24 lata
data urodzenia:
09.07.1999
miejsce urodzenia:
Melrose, USA
dyscyplina:
piosenkarz, kompozytor
social media:

Opis

Krystian Ochman to artysta, który jakiś czas temu został dostrzeżony przez branżę muzyczną. Wszystko to za sprawą niesamowitego głosu jakim obdarzony jest wokalista. Zwyciężył również jedenastą edycję programu muzycznego The Voice od Poland - był członkiem zespołu Michała Szpaka. Zachwycił widzów połączeniem śpiewu klasycznego z popowymi utworami.

Krystian Ochman - muzyczne objawienie polskiej sceny

Krystian Ochman urodził się w Stanach Zjednoczonych, przy Bostonie, w Melrose lecz postanowił wrócić do kraju, z którego pochodzą jego rodzice. Nauki pobiera w Akademii Muzycznej w Katowicach w pracowniach cenionych profesorów.

Młody artysta jest wnukiem znanego na całym świecie tenora Wiesława Ochmana. To właśnie on zaproponował mu wspomnianą akademię oraz profesora, którego Krystian Ochman wcześniej nie znał. Jak sam twierdzi dziadek jest jego autorytetem i ufa mu, ponieważ doskonale zna się na muzyce.

Debiutancki singiel Krystiana Ochmana "Światłocienie" 

Debiutancki singiel Krystiana Ochmana Światłocienie zdobył uznanie słuchaczy i już odnosi pierwsze sukcesy. Utwór jest połączeniem skrajnych gatunków muzycznych zadziwia, ale i ekscytuje fanów. Jest klimatyczny i przekazuje słuchaczowi wiele emocji.

 

 

Krystian Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym. Rzesza jego fanów stale się powiększa, a sam utwór ma już ponad milion odsłon na Youtubie. Wszyscy fani czekają już z niecierpliwością na przyszłe koncerty Krystiana Ochmana, które na pewno zaskoczą każdego słuchacza i pozwolą na spotkanie z wyjątkową muzyką tworzoną przez młodego artystę.

Źródło zdjęcia: Universal Music, fot. Wojtek Koziara

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Krystian Ochman - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Krystian Ochman?

Miejscowości, w których Krystian Ochman wystąpi w najbliższym czasie: Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też