emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Miejsce Dom Kultury Śródmieście

Dom Kultury Śródmieście

Warszawa, Smolna 9
Dom Kultury ŚródmieścieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Kultury Śródmieście Warszawa

Dom Kultury Śródmieście to placówka oświatowa, stwarzająca dla zainteresowanych wiele możliwości spędzenia czasu wolnego. Prowadzone są tu różnego rodzaju zajęcia pogłębiające wiedzę i zainteresowania oraz dające możliwość do samorealizacji w wielu dziedzinach sztuki i kultury.

Oprócz tego organizowane się tu również wydarzenia kulturalne, które przyciągają wszystkich miłośników tej formy rozrywki. Odbywają się tu m.in. koncerty, spektakle, wystawy, widowiska komediowe czy duże imprezy plenerowe. Na wiele sposób organizowanych imprez w Domu Kultury Śródmieście, bilety dostępne są do kupienia na eBilet.pl. 

Dom Kultury Śródmieście – wydarzenia

Organizowane przez Dom Kultury Śródmieście koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych czy teatralnych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Atrakcje, odbywające się w tym miejscu, to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych entuzjastów sztuki.

Dlaczego warto odwiedzić Dom Kultury Śródmieście? Na koncertach i spektaklach, organizowanych w placówce, zawsze dopisuje pełna frekwencja, a widowiska te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności, co widać po ilości sprzedawanych biletów. Pozytywna atmosfera i wyjątkowe propozycje kulturalne przyciągają widzów w każdym wieku. Na scenie widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo takie spektakle jak m.in. „Prawo głosu”, „Co się stało z Mikołajem?”, „Karol”, „Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?” oraz „Godzina Zero”.

Placówka oświatowa Dom Kultury Śródmieście jest również organizatorem spektakli dla najmłodszych. Na scenie obiektu zostały zaprezentowane takie propozycje jak m.in. „Cudowna podróż”, „Tu Ziemia”, „Polarna przygoda” czy „Ekogalaktyka”. Organizowane przez Dom Kultury Śródmieście wydarzenia kulturalne dostarczają widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Bilety N]na nadchodzące eventy są dostępne są w sprzedaży internetowej.

Dom Kultury Śródmieście – bilety

Dom Kultury Śródmieście uznawane jest przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Placówka oferuje naprawdę zróżnicowaną rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury, niezależnie od wieku. Fanom koncertów czy spektakli z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych tu organizowanych. Na wydarzeniach i widowiskach goszczą artyści, których muzyka często znana jest szerszej publiczności.

Jakich artystów ugościła scena Domu Kultury Śródmieście? Zorganizowane tu występy na żywo umożliwiły widzom posłuchanie wielkich utworów artystów w nowych aranżacjach. To koncerty m.in. Krystyny Sulżyckiej prezentującej piosenki i romanse Anny German; „Groszki i róże” Ewy Demarczyk w interpretacji Danuty Stankiewicz oraz występy Toma Szweda, Marcina Mazurka czy Chóru La Musica.

Repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się obiecująco. To propozycje ciekawych i wzbudzających wiele emocji eventów, które pokocha publiczność. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil z bliskimi. Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem widowisk muzycznych i teatralnych i zobacz na żywo występy organizowane przez Dom Kultury Śródmieście.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury Śródmieście?
Dom Kultury Śródmieście zlokalizowany jest przy ul. Smolnej 9 w Warszawie
Jakie wydarzenia odbywają się w Dom Kultury Śródmieście?
W obiekcie mają miejsce koncerty, spektakle teatralne, również dla najmłodszych, a także widowiska komediowe czy imprezy plenerowe.
Kiedy został otworzony Dom Kultury Śródmieście?
Dom Kultury Śródmieście został otworzony w 2001 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też