Centrum Koncertowe A2

Centrum Koncertowe A2

Centrum Koncertowe A2 to nowe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia, które działalność artystyczną rozpoczęło w marcu 2017 roku. Centrum Koncertowe A2 Wrocław mieści się w dużej (ponad 1000 mkw), przestronnej i nowoczesnej hali przy ul. Góralskiej 5.

Centrum Koncertowe A2 – o obiekcie

Centrum Koncertowe A2 to klimatyczne miejsce pojawiło się w samą porę, bowiem wraz z zamknięciem wrocławskich klubów Eter i Alibi, w mieście zabrakło sceny o odpowiednich możliwościach koncertowych. W nowej przestrzeni muzycznej znalazła się duża, podwyższona scena idealna do organizacji dużych imprez muzycznych, ale również wydarzeń mniejszego formatu takich jak występy kabaretowe, spektakle teatralne, wernisaże i wiele innych. W przestrzeniach Centrum Koncertowe A2 Wrocław koncerty dali już Happysad, Bracia Figo Fagot, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Lao Che i inni.

Centrum Koncertowe A2 – koncerty

Wydarzenia w Centrum Koncertowym A2 cieszą się ogromnym zainteresowaniem – bilety sprzedają się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego – chyba każdy chce zobaczyć ulubionego artystę na żywo i poczuć emocje, które stara się przekazać. Co do tej pory odbyło się w Centrum Koncertowym A2? Koncerty znanych gwiazd z Polski i zza granicy, w tym – zespołu Coma, Kazika & Kwartetu ProForma, Marii Peszek, Archive, Crowbar, Łydka Grubasa, Lion Shepherd, Dewin Townsend i inne!

 

Jednym z wydarzeń w Centrum Koncertowych A2 we Wrocławiu był niesamowity koncert Petera Murphy & Davida J. 40 years of Bauhaus. Główny wokalista – Peter Murphy wraz z basistą – Davidem J. świętowali 40-lecie powstania ich zespołu Bauhaus! Centrum Koncertowe A2 stanowiło jedyny przystanek w Polsce podczas europejskiej trasy koncertowej. Publiczność bawiła się doskonale – bilety sprzedały się błyskawicznie!

Centrum koncertowe A2 – koncerty 2022

Centrum Koncertowe A2 – koncerty 2022 zapowiadają się niesamowicie! Zupełnie nowi artyści, nowe emocje i przeżycia czekają publiczność już niebawem. Kto pojawi się na scenie w Centrum Koncertowym A2? Koncerty 2022 porwą tłumy do tańca i zabawy! Zagrają tu m.in. Skunk Anansie, Scream Inc. z muzyką legendarnego zespołu Metallica, Big Cyc, Kobranocka, The Sisters of Mercy, Gogol Bordello, The Death South, Ania Dąbrowska, Mrozu, Tarja, Gojira, Pestilence, Sepultura, Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, Cannibal Corpse, Front Line Assembly i Die Krupps, Napalm Death i wielu innych! Bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki!

 

Wielkie wydarzenie w Centrum Koncertowym A2 – koncert Black Veil Brides odbędzie się już w czerwcu 2022! Zespół powraca do Polski po 6 latach, aby udowodnić, że muzyka rockowa nigdy nie przestanie grać w sercach najwierniejszych fanów. Ich utwory wyświetlono do tej pory ponad 500 milionów razy, a ostatni krążek, zatytułowany Vale, znalazł się na liście Billboard’s Top Hard Rock Albums. Na koncercie we Wrocławiu będzie widzowie usłyszą m.in. Saints of the Blood, The Vengeance, In the End, Coffin oraz Heart of Fire.

 

Na scenie Centrum Koncertowego A2 we Wrocławiu pojawi się Ania Dąbrowska, jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskiego popu, Laureatka Fryderyka 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Pop, kompozytorka i producentka, która nagrała do tej pory 7 platynowych albumów. Bilety do Centrum Koncertowego A2 to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

 

FAQ:

 

  • Gdzie znajduje się Centrum Koncertowe A2?

Centrum Koncertowe A2 znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Góralskiej 5.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Koncertowym A2?

W Centrum Koncertowym A2 odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncertów Coma, Marii Peszek, Archive, Crowbar, Kazika & Kwartetu ProForma, Łydki Grubasa, Lion Shepherd, Dewin Townsend i wielu innych.

 

  • Kiedy utworzone zostało Centrum Koncertowe A2?

Centrum Koncertowe A2 utworzone zostało w 2017 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Koncertowe A2
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Góralska 5
53-610 Wrocław

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/