Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Artysta The Vintage Caravan

The Vintage Caravan

The Vintage CaravanOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

The Vintage Caravan to zespół rockowy z Álftanes na Islandii. Zespół został założony w 2006 roku przez Óskara Logi Ágústssona i Guðjóna Reynissona.

 

W 2006 roku 12-letni koledzy ze szkoły Óskar Logi Ágústsson (gitara i wokal) oraz Guðjón Reynisson (perkusja) założyli zespół The Vintage Caravan.

 

Na początku 2012 roku zespół podpisał kontrakt z islandzką wytwórnią Sena przed rozpoczęciem pracy nad drugim albumem. Wkrótce dołączył do zespołu Alexander Örn Númason grający na basie.

 

Drugi album Voyage został wydany w 2012 roku początkowo przez Sena. Zespół podpisał kontrakt z Nuclear Blast wkrótce po wydaniu Voyage. Doprowadziło to do teledysku Expand Your Mind, wyprodukowanego i wydanego przez niemiecką wytwórnię płytową. Krótki film pokazuje psychodeliczne „podróże”, których doświadcza trzech członków. W lipcu 2015 r. Wideo osiągnęło 400 000 wyświetleń na YouTube, stając się najczęściej oglądaną piosenką zespołu w sieci. Nuclear Blast ponownie wydał Voyage dla znacznie szerszej publiczności.

 

The Vintage Caravan koncerty

 

The Vintage Caravan koncertował w Polsce w klubie Hydrozagadka, w klubie Progresja, w klubie Pod Minogą oraz w klubie Zaścianek.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też