The Vintage Caravan

The Vintage Caravan

The Vintage Caravan to zespół rockowy z Álftanes na Islandii. Zespół został założony w 2006 roku przez Óskara Logi Ágústssona i Guðjóna Reynissona.

 

W 2006 roku 12-letni koledzy ze szkoły Óskar Logi Ágústsson (gitara i wokal) oraz Guðjón Reynisson (perkusja) założyli zespół The Vintage Caravan.

 

Na początku 2012 roku zespół podpisał kontrakt z islandzką wytwórnią Sena przed rozpoczęciem pracy nad drugim albumem. Wkrótce dołączył do zespołu Alexander Örn Númason grający na basie.

 

Drugi album Voyage został wydany w 2012 roku początkowo przez Sena. Zespół podpisał kontrakt z Nuclear Blast wkrótce po wydaniu Voyage. Doprowadziło to do teledysku Expand Your Mind, wyprodukowanego i wydanego przez niemiecką wytwórnię płytową. Krótki film pokazuje psychodeliczne „podróże”, których doświadcza trzech członków. W lipcu 2015 r. Wideo osiągnęło 400 000 wyświetleń na YouTube, stając się najczęściej oglądaną piosenką zespołu w sieci. Nuclear Blast ponownie wydał Voyage dla znacznie szerszej publiczności.

 

The Vintage Caravan koncerty

 

The Vintage Caravan koncertował w Polsce w klubie Hydrozagadka, w klubie Progresja, w klubie Pod Minogą oraz w klubie Zaścianek.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Vintage Caravan
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/