emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Koncerty Metal Cradle Of Filth

Cradle Of Filth

12-23.02.2024 Gdańsk, Warszawa, Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

od 139,00 zł
Cradle Of FilthBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gdańsk

CRADLE OF FILTH
poniedziałek
12.02.2024
19:10

CRADLE OF FILTH

Gdańsk, Klub B90

Warszawa

CRADLE OF FILTH
czwartek
22.02.2024
19:10

CRADLE OF FILTH

Warszawa, Progresja

Kraków

CRADLE OF FILTH
piątek
23.02.2024
19:10

CRADLE OF FILTH

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Cradle Of Filth powrócą do Polski po blisko pięcioletniej przerwie i wystąpią w lutym w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Na trasie towarzyszyć im będą: Wednesday 13, którzy zagrają set złożony z utworów Murderdolls oraz Włosi z Sick N’ Beautiful. Bilety na koncerty Cradle Of Filth już dostępne.

Cradle Of Filth informacje

Cradle Of Filth to zespół-instytucja w świecie ekstremalnego metalu i bez wątpienia jeden z najważniejszych reprezentantów gatunku rodem z Wysp Brytyjskich. Styl dowodzonej przez Daniego Filth’a, założonej w 1991 roku grupy na początku opierał się na black metalu. W późniejszych latach działalności, poprzez dorzucenie wpływów zaczerpniętych z metalu gotyckiego i symfonicznego, muzyka Cradle Of Filth zyskała bardziej komercyjny charakter, co poskutkowało miejscem na międzynarodowych listach przebojów przy okazji albumów “Damnation and a Day” (2003), “Thornography” (2006), “Hammer Of The Witches” (2015), czy “Existence is Futile” (2021). W kwietniu tego roku ukazała się “Trouble and Their Double Lives” - płyta koncertowa oraz pierwszy materiał formacji wydany we współpracy z Napalm Records, na którym znalazły się również dwa premierowe utwory - “She is a Fire” oraz “Demon Prince Regent”.

Cradle Of Filth w Polsce

Na 3 polskich koncertach Brytyjczyków wspierać będą: Wednesday 13, czyli solowy projekt wokalisty horror punkowego/glam rockowego Murderdolls, którzy wystąpią z setem złożonym z utworów tego zespołu oraz Sick N’ Beautiful - Włosi łączący metal z elementami industrialu, punka i electro-popu, znani ze swoich wzbogaconych o wizualizacje oraz kostiumy występów na żywo. 

 

Patronem koncertu jest Antyradio.

Timing koncertów:

  • 18:30 - otwarcie drzwi 
  • 19:10 - Sick N’ Beautiful 
  • 20:10 - Wednesday 13 
  • 21:30 - Cradle Of Filth

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też