Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Hotel Marine

Hotel Marine

Kołobrzeg , Sułkowskiego 9 B
Hotel Marine OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Marine zlokalizowany jest przy plaży w Kołobrzegu. To 5-gwiazdkowy hotel, oferujący najważniejsze udogodnienia dla turystów. Znajduje się przy ul. Sułkowskiego 9.

Hotel Marine w Kołobrzegu – o obiekcie

Obiekt odznacza się nowoczesnym, designerskim wnętrzem, które kusi luksusem i wygodą. Hotel został urządzony w eleganckim stylu i posiada wszystkie udogodnienia, które umilą pobyt. To doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną, z drugą połówką, czy z przyjaciółmi.

Hotel Marine gwarantuje gościom wysoką jakość oferowanych usług. Oprócz samego noclegu dla swoich gości, obiekt organizuje również liczne wydarzenia kulturalne. To niezapomniana rozrywki dla wczasowiczów, ale również dla wszystkich zainteresowanych widzów z całej Polski.

Odbywające się w Hotelu Marine koncerty to popularne imprezy muzyczne, które goszczą wiele znanych i cenionych nazwisk polskiej estrady. Wydarzenia kulturalne są gwarancją spędzenia niezapomnianych chwil przy dźwiękach wyjątkowej muzyki na żywo. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są do nabycia na eBilet.pl.

Hotel Marine - wydarzenia

Organizowane przez Hotel Marine wydarzenia, to w głównej mierze koncerty i widowiska komediowe. To rozrywka przy pięknym widoku na morze. Eventy kulturalne stanowią one okazją do wspólnego spędzenia czasu wolnego w towarzystwie najbliższych osób podczas wspólnych wakacji, ale również są doskonałą propozycją rozrywki dla mieszkańców Kołobrzegu. Jakich artystów ugościła scena Hotelu Marine? Na kabaretach zorganizowanych w obiekcie, widzowie mieli możliwość ujrzeń na żywo występy takich artystów jak m.in. Antoni Syrek Dąbrowski i Rafał Sumowski w swoich programach stand-up owych.

Odbywające się w Hotelu Marine koncerty to okazja do odpoczynku, relaksu i chwili wytchnienia. To gwarancja wyjątkowej atmosfery, dobrego jedzenia i zapierających dech w piersiach widoków. Eventy kulturalno-muzyczne oraz widowiska komediowe pełne emocji i doznań wydarzenia to obietnica dobrej zabawy. To rozrywka dedykowana wszystkim widzom, niezależnie od wieku. Na scenie widowiskowej hotelu swoje wyjątkowe show prezentują znani i cenieni artyści. Na wydarzenia organizowane przez Hotel Marine, bilety dostępne są online.

Hotel Marine - kabarety

Na organizowanych w hotelu wydarzeniach zawsze dopisuje frekwencja, co widać po ilości sprzedanych biletów. Jakie atrakcje w najbliższym czasie szykuje dla odwiedzających Hotel Marine? Kalendarium imprez na nadchodzące miesiące to pełen rozrywki i eventów muzycznych repertuar dla widzów w każdym wieku. Koncerty i widowiska kabaretowe trafią w gust nawet tych, najbardziej wymagających miłośników kultury, a na eventy odbywające się w Hotelu Marine, bilety dostępne są na eBilet.pl.

Gromadząca się w Hotelu Marine publika kocha śmiech, a odpowiedni dowcip i dobrze skrojone skecze to największe zalety kabaretów. W Hotelu wydarzenia komediowe z udziałem gwiazd kabaretów to ogromna dawka humoru. W Hotelu Marine odbywają się m.in. koncerty, czyli doskonałą atrakcją dla całej rodziny. Zachęcamy zatem do śledzenia imprez, organizowanych przez hotel w Kołobrzegu. To gwarancja wyjątkowych chwil i zupełnie nowych muzycznych przeżyć.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Marine?
Hotel Marine znajduje się przy ul. Sułkowskiego 9. Zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum miasta.
Jakie wydarzenie odbywają się w Hotelu Marine w Kołobrzegu?
W hotelu Marine w Kołobrzegu odbywają się wydarzenia kulturalne – koncerty i widowiska komediowe. Miał tu miejsce m.in. stand-up z udziałem Antoniego Syrka Dąbrowskiego i Rafała Sumowskiego.
Kiedy utworzony został Hotel Marine?
Hotel Marine utworzony został w 2010 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też