Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Muzyczny Centrala

Klub Muzyczny Centrala

Kołobrzeg, Wąska 1
Klub Muzyczny CentralaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ulokowanym w samym sercu kołobrzeskiej starówki Klub Muzyczny Centrala to placówka, specjalizująca się w organizacji wydarzeń stand-upów, która gościła niemal wszystkich najbardziej znane nazwiska polskiej sceny komediowej.  W lokalu organizowane są również koncerty. Dlaczego warto odwiedzić Klub Muzyczny Centrala? Wydarzenia, które mają tu miejsce, stanowią doskonałą propozycję na spędzenie czasu wolnego z przyjaciółmi.

Klub Muzyczny Centrala – wydarzenia

Dla entuzjastów ciężkich brzmień Klub Muzyczny Centrala zorganizował Metalową Inwazję na Kołobrzeg. W wydarzeniu wzięły udział death metalowa kapela Calyptra ze Szczecina, wykonująca mieszankę heavy, thrash oraz power metalu Othis oraz założonym w 2020 roku death metalowym EverdeaD. Pierwsza edycja organizowana wydarzenia cieszyła się dużym zainteresowaniem fanów gitarowych riffów.

W Klubie Muzycznym Centrala wystąpił również m.in. Czesław Mozil. Czterokrotny laureat Fryderyków odwiedził Kołobrzeg w ramach trasy Czesław Mozil Solo 2022 – bilety na wydarzenie z udziałem multiinstrumentalisty cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności.

Choć koncerty stanowią ważną część eventów, organizowanych przez Klub Muzyczny Centrala, lokal ten jest znany przede wszystkim z cyklicznych pokazów programów stand-upowych, wystawianych przez najbardziej znanych komików na polskiej scenie. W kołobrzeskim klubie wystąpili m.in. Jakub Poczęty ("Beka ponad honor"), Łukasz Kowalski ("I tak się powoli żyje"), Wiolka Walaszczyk ("Gąski, gąski do domu"), Kacper Ruciński ("Uwaga na łosie!) czy Daniel Midas ("Sprawa dla stand-upera"). Organizowane w tym miejscu wydarzenia komediowe cieszą się niesłąbnącą popularnością wśród miłośników bezkompromisowego humoru i żartów pozbawionych tematów tabu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muzyczny Centrala?
Klub Muzyczny Centrala znajduje się przy Ulicy Wąskiej 1 w Starówce miasta Kołobrzeg. Niedaleko klubu płynie wpływająca do Morza Bałtyckiego rzeka Parsęta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Muzyczny Centrala?
Klub Muzyczny Centrala to miejsce, w którym nieustannie odbywa się szereg zróżnicowanych eventów kulturalnych. Oprócz cyklicznie prezentowanych eventów stand-upowe z udziałem najbardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny komediowej, placówka jest również miejscem koncertów.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też