Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Amfiteatr Skalite

Amfiteatr Skalite

Szczyrk, Deptak nad Żylicą
Sprawdź wydarzenia
Amfiteatr Skalite OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Skalite to obiekt ze sceną położoną w bliskim sąsiedztwie kompleksu skoczni narciarskiej w Szczyrku. Budynek został zmodernizowany, dzięki czemu wyposażono go w zadaszoną widownię, potrafiącą pomieścić prawie tysiąc widzów; powstały sanitariaty i garderoby, a teren wokół amfiteatru przekształcono w parking. Organizowane są tu duże wydarzenia muzyczne oraz imprezy plenerowe. 

 

Przez ostatnie kilka lat swojej działalności, w amfiteatrze swoje występy dały popularne nazwiska gwiazd cieszących się dużą popularnością wśród szerokiej publiczności. Organizowane są tu także wydarzenia o charakterze regionalnym. Koncerty góralskie są świetnym sposobem na poznanie tutejszej kultury i zwyczajów. Organizowane w Amfiteatrze Skalite koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. 

Amfiteatr Skalite – wydarzenia

Co roku Amfiteatr Skalite gości gwiazdy w ramach największego festiwalu kulturalno-sportowego SnowFest Festival Powered By TAURON, organizowanego w samym środku zimy. Na scenie występują najpopularniejsi reprezentanci sceny rapowej i elektronicznej. Elektryzująca i pełna dobrej energii muzyka na żywo to jeden z najważniejszych wyróżników imprezy, która rozbrzmiewa na wielkiej scenie Amfiteatru Skalite. Koncerty organizowane w ramach imprezy przyciągają publiczność z całej Polski. 

 

Jakich artystów ugościł Amfiteatr Skalite? Koncerty na scenie amfiteatru zagrali m.in.: Sigma, Metric, Chase and Status, Andy C, Pro8l3m, Bitamina czy Catz’n’Dogz. Oprócz koncertów artystów z Polski, możemy tam zobaczyć występy znanych artystów zagranicznych.

 

Jakie inne atrakcje czekają na nas podczas SnowFest Festival, który odbywa się w Amfiteatrze Skalite? Wydarzenia sportowe stanowią nieodłączny element imprezy. Ten festiwal muzyczny to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają dobrą rozrywkę, bez względu na porę roku.

Amfiteatr Skalite – bilety

Obiekt w Szczyrku jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez muzycznych i sportowych. Na organizowane przez Amfiteatr Skalite wydarzenia, bilety dostępne są online. W przypadku SnowFest Festivalu warto pamiętać o ich zakupie znacznie wcześniej. Bogaty repertuar koncertów i atrakcji przyciąga tłumy widzów. Dlaczego warto odwiedzić Amfiteatr Skalite? Wydarzenia 2022 to dobry sposób na spędzenie czasu z najbliższymi przy muzyce na żywo.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Skalite?
Amfiteatr Skalite znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu skoczni narciarskiej w Szczyrku przy Deptaku nad Żylicą.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Skalite?
Swoje koncerty zorganizowali tu, tacy artyści jak Golec uOrkiestra, Pro8l3m, Łona i Webber, Łąki Łan, czy Rudimental. Wszystko to w ramach SnowFest Festivalu, będącego wielkim wydarzeniem muzyczno-sportowym.
Kiedy został utworzony Amfiteatr Skalite?
Amfiteatr działał od lat, jednak w 2012 roku przeszedł niezbędną modernizację i został otwarty ponownie, stanowiąc zupełnie nową odsłonę poprzedniego obiektu kulturalnego.​

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też