Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Festiwale SnowFest Festival 2024

SnowFest Festival 2024

01-02.03.2024 Szczyrk

Organizator: Go Fest Sp. z o.o.

SnowFest Festival 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kupuj na raty

Wygodnie i bez wychodzenia z domu

Dowiedz się więcej

Kup teraz, zapłać później

Nie odkładaj emocji na później

Dowiedz się więcej

Karnety

SnowFest Festival 2024 - karnet
01-02.03.2024

SnowFest Festival 2024 - karnet

Szczyrk, Amfiteatr Skalite

Bilety jednodniowe

SnowFest Festival 2024 - bilet jednodniowy (piątek)
piątek
01.03.2024
18:00

SnowFest Festival 2024 - bilet jednodniowy (piątek)

Szczyrk, Amfiteatr Skalite
SnowFest Festival 2024 - bilet jednodniowy (sobota)
sobota
02.03.2024
18:00

SnowFest Festival 2024 - bilet jednodniowy (sobota)

Szczyrk, Amfiteatr Skalite

O wydarzeniu

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW: Poznajcie kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w marcu podczas SnowFest Festival 2024: Kaliber 44, Kamp!, Ros Addiction & Mc Conrad, Gooral, Last Robots, Mike Fate. 

 

Największy festiwal muzyki i sportów zimowych od 2004 roku gwarantuje niezapomniane emocje. 11. edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się 1 i 2 marca 2024 w Szczyrku! SnowFest Festival 2024 bilety już w sprzedaży.

SnowFest Festival 2024 line-up

Libe-up SnowFest tworzą: Rudimental, Röyksopp, Gerd Janson, Dj Marky, PRO8L3M, Kaliber 44, Kamp!, Ros Addiction & Mc Conrad, Gooral, Last Robots, Mike Fate, Delta Heavy, Lordofon, Św. Bass. 

SnowFest Festival informacje

Fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki po raz kolejny przekonają się że perła Beskidu Śląskiego - Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów. Jest to także doskonała propozycja dla osób, które nie zapadają w festiwalowy zimowy sen i chcą się bawić oraz tańczyć bez względu na porę roku.

Program muzyczny wydarzenia jest bardzo zróżnicowany – od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Dotychczas na festiwalu SnowFest wystąpili m.in.: Mos Def, Sigma, Vitalic, Dimension, Goldie, 2manydjs, Metrik, Shy FX, Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców.

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku oraz spektakularne zawody sportowe, w których udział biorą czołowi riderzy snowboard i freeski. W nadchodzącej edycji organizatorzy nawiązali również współpracę z PZN w zakresie organizacji zawodów rangi FIS w konkurencji BIG AIR Snowboard i Freeski.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też