Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Bator Art Gallery

Bator Art Gallery

Szczyrk, Myśliwska 60
Sprawdź wydarzenia
Bator Art GalleryOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bator Art Gallery to zachwycający obiekt, który znajduje się w bajkowym, turystyczno-wypoczynkowym miasteczku Szczyrk. Galeria została założona w 1995 roku przez Barbarę i Mirosława Bator. Organizowane są tutaj zarówno wystawy czołowych polskich oraz zagranicznych artystów, jak i koncerty, imprezy plenerowe, wydarzenia artystyczne czy spotkania autorskie.

Warto także dodać, że od 2011 roku obiekt organizuje największą w Polsce wystawę magicznego realizmu, w której biorą udział artyści z Polski, krajów Unii Europejskiej oraz obu Ameryk.

Galeria oferuje gościom oraz potencjalnym nabywcom dzieł artystycznych różnorodne propozycje, które powstały w oparciu o najnowsze trendy sztuki współczesnej. Jak zapewniają dodatkowo gospodarze, artyści, z którymi współpracuje galeria, objaśniają zainteresowanym różnice pomiędzy wartościami poszczególnych dzieł, mogących stanowić później ich lokatę kapitału. Goście zdobywają także wiedzę, która pomaga im odróżnić ponadczasowe, dekoracyjne czy ilustracyjne dzieła.

Bator Art Gallery – wydarzenia i spotkania autorskie

Gospodarze Bator Art Gallery organizują różnego rodzaju eventy, które regularnie przyciągają tłumy zainteresowanych w różnym wieku, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. 10 września rozpoczęła się wystawa "Echa z Granicy Światów". Na terenie obiektu odbyło się także spotkanie autorskie z jej bohaterami – Karolem Bąkiem oraz Sylwestrem Chłodzińskim.

Galeria organizuje wieczory tematyczne. Sporą popularnością cieszył się event poświęcony kobietom, zarówno artystkom, jak i damskiej części przybyłej publiczności. Podczas wydarzenia wystąpiła m.in. Agnieszka Osak, która zaprezentowała gościom serię niezwykle kobiecych rysunków, opowiadając, czym jest dla niej tworzenie własnej wizji artystycznej. Warto dodać, że cała kwota, którą zebrano ze sprzedaży biletów, została przekazana na potrzeby ukraińskich matek oraz ich dzieci, przebywających w Domu Samotnej Matki i Dziecka w Bielsku-Białej.

Wydarzeniem, które przyciągnęło tłumy zainteresowanych, był także wernisaż malarstwa Tadeusza Króla – znanego polskiego artysty, docenianego zarówno w kraju, jak i za granicą. W zaprezentowanych przez malarza dziełach główną rolę odgrywało światło oraz jego wpływ na rzeczywistość.

Bator Art Gallery – wydarzenia i imprezy muzyczne

Jakie eventy muzyczne organizuje Bator Art Gallery? Bilety na koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Szczyrku oraz pobliskich miejscowości. W ostatnim czasie na terenie obiektu odbył się m.in. wieczór jazzowy, podczas którego zagrano utwory z lat dwudziestych oraz trzydziestych w nowej, współczesnej odsłonie.

We wrześniu w galerii miał również miejsce koncert "Beskid Classics": U Klasyków na Kawie. Goście mogli usłyszeć bajkowy program muzyczny, którego wykonawcami byli Krzysztof Katana, Monika Krasicka-Gajownik oraz Agnieszka Zahaczewska-Książek. Bilety na występ artystów można było zdobyć stacjonarnie lub drogą elektroniczną.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Bator Art Gallery?
Galeria znajduje się w Szczyrku na ulicy Myśliwskiej 60 w pobliżu kluczowych obiektów miasteczka.
Jakie wydarzenia odbywają się w Bator Art Gallery? Koncerty i wystawy
Wystawy to niejedyne eventy, jakie organizuje Bator Art Gallery. Bilety na koncerty, spotkania autorskie i wieczorki tematyczne również cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Szczyrka.
Kiedy został otworzony Bator Art Gallery?
Galeria rozpoczęła działalność w 1995 roku z inicjatywy Barbary i Mirosława Bator. Obiekt prezentuje dzieła czołowych polskich i zagranicznych artystów.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też