Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Oliver Heldens HI-LO

Oliver Heldens HI-LO

Sprawdź wydarzenia
Oliver Heldens HI-LOOpisWydarzeniaOliver Heldens HI-LO - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Oliver Heldens (HI-LO) uchodzi za jednego z najpopularniejszych holenderskich producentów. W ostatnich latach zrobiło się o nim bardzo głośno, co jest najlepszym potwierdzeniem jego olbrzymiego talentu. Pomimo młodego wieku artysta ten jest bardzo doświadczony i ma na swoim koncie sporą liczbę niesamowitych sukcesów. 

Oliver Heldens - z jakich utworów jest znany?

Heldens jest relatywnie młodym producentem muzycznym, jednak już teraz lista jego sukcesów jest bardzo długa. Największym dokonaniem w karierze Holendra jest bezapelacyjnie utwór "Gecko". Od momentu wydania cieszy się on olbrzymią popularnością nie tylko w Holandii, ale również na całym świecie. "Gecko" na platformie YouTube został odtworzony ponad 28 milionów razy, co w porównaniu z wynikami innych DJ-ów jest absolutnie kosmicznym wynikiem. "Gecko" w mgnieniu oka zaczął wyznaczać nowe trendy i stał się absolutnym przełomem wśród osób, dla których muzyka deep house oraz future house jest chlebem powszednim. Po wydaniu "Gecko" Heldens nie zamierzał jednak się zatrzymywać. Rok później opublikował utwór "Koala", który również zrobił niemałą furorę. Na swoim koncie Oliver Heldens posiada zarówno single, jak i remiksy, a większość jego tytułów nawiązuje do zwierząt bądź postaci z bajek. Jego remiks "Animals" z 2013 roku otworzył mu wrota do wielkiej kariery i zapoczątkował prężny rozwój. Od tego czasu Heldens uchodzi za jednego z najciekawszych producentów muzycznym na Starym Kontynencie. 

Jakie single Heldensa są najbardziej popularne?

"Gecko" i "Koala" to najbardziej popularne single Heldensa, jednak na nich dokonania Holendra się nie kończą. Jego kariera jest bowiem o wiele bardziej owocna i znajduje się w niej wiele imponujących utworów, które odniosły niemały sukces. Na scenie muzycznej Heldens na poważnie zadebiutował w 2013 roku - wówczas wydał chociażby takie utwory jak "Stinger", "Striker" czy "Buzzer". Z biegiem lat artysta poszerzał swoje portfolio i dodawał do niego kolejne niesamowite brzmienia. Duży sukces odniosły również "Dance" oraz "Pikachu", a popularność artysty wystrzeliła wraz z wydaniem "Melody" w 2015 roku. Podczas tworzenia swoich singli Heldens był otwarty na współpracę z innymi twórcami. Kolaborował on chociażby z Sander van Doorn czy Mr. Belt. Swój najpopularniejszy kawałek "Gecko" wydał dzięki olbrzymiej pomocy Becky'ego Hilla. 

Remiksy Olivera Heldensa

Ważną częścią kariery Olivera Heldensa są remiksy. Zaczął je wydawać w 2013 roku, kiedy to za inspirację wziął sobie Martina Garrixa. Jego utwór "Animals" został ciepło przyjęty i z biegiem lat Heldens wydawał kolejne remiksy. Szczególnie obfity był 2014 rok, kiedy to artysta wydał aż sześć takich publikacji. Wśród nich dużą popularność zyskało przede wszystkim "A Sky Full of Stars" oraz "A Lot Like Love". Heldens w mgnieniu oka zauważył, że remiksy są czymś, co wychodzi mu bardzo dobrze. Dlatego też nie zamierzał się zatrzymywać i rozwijał się w tym kierunku. W 2017 roku wydał bardzo popularny remiks "The Journey" inspirowany Aevion. W tym samym roku opublikowano "Attention" oraz "Superfresh". 

Na jakich festiwalach miał okazję grać Oliver Heldens?

Nie ulega wątpliwości, że Oliver Heldens jest jednym z najlepszych DJ-ów na świecie. Jego renoma oraz popularność rosną w niesamowitym tempie, a rosnąca liczba odtworzeń na platformie YouTube przekłada się na to, że Heldens jest zapraszany na wiele istotnych imprez. Jednym z większych sukcesów w jego dotychczasowej karierze była gra na Tomorrowland oraz Glastonbury. Artysta bardzo często miał również okazję występować na słonecznej Ibizie. Co ciekawe, Heldens nierzadko przyjeżdża także do Polski. Wystąpił on aż cztery razy na festiwalu Sunrise Festival w Kołobrzegu. 

 

Źródło zdjęcia: FEST Festival

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Oliver Heldens HI-LO - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Oliver Heldens HI-LO?

Miejscowości, w których Oliver Heldens HI-LO wystąpi w najbliższym czasie: Gdynia.

Z jakim wydawnictwem złączony jest Heldens?
Holenderski DJ niemal całą zawodową karierę jest oddany wydawnictwu Spinnin' Records.
Z kim artysta zagrał popularny singiel "Wombass"?
Podczas wydawania tego utworu artysta współpracował z Tiësto.
Jaki jest pseudonim Holendra?
Oliver Heldens od samego początku swojej kariery znany jest pod pseudonimem HI-LO.
Jakie jest największe dokonanie artysty?
Najważniejszy moment w życiu Heldensa to zajęcie pierwszego miejsca w rankingu BBC Pete Tong za utwór "Gecko".

Fani lubią też

Zobacz też