Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta Piotr Latoszyński

Piotr Latoszyński

Piotr Latoszyński OpisWydarzeniaPiotr Latoszyński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Piotr Lotoszyński jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu prof. Tadeusza Chmielewskiego. Studia pianistyczne kontynuował w Robert Schumann Hochschule w Duesseldorfie (Konzertexamen) oraz w Akademii Muzycznej w Krakowie (studia podyplomowe) pod kierunkiem prof. Wiesława Piękosia.

O pianiście Piotrze Latoszńskim 

Piotr Latoszyński brał udział w licznych kursach mistrzowskich, m. in. w: Hamamatsu International Piano Academy, Music Academy of the West Santa Barbara, Meisterkurs fuer Musik w Zurichu, w Międzynarodowym Kursie Pianistycznym w Krakowie, Konzertarbeitswochen w Goslar oraz Internationaler Mesiterkurs fuer Pianisten w Darmstadt. Na kursach tych kształcił się pod kierunkiem wielu wybitnych pedagogów takich jak : Hiroko Nakamura, Arie Vardi, Rudolf Buchbinder, Kevin Kenner, Yves Henry, Yvonne Lee, Jerome Lowenthal.

 

Wielokrotnie brał udział w festiwalach muzycznych, m. in. w: Międzynarodowym Festiwalu w Mariańskich Łaźniach, Festiwalu Chopinowskim w Nohant, Ruhr Klavierfestival

 

Ma za sobą występy na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych. Jest laureatem Ogólnopolskiego Konkursu im. F. Chopina w Warszawie oraz Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej w Łodzi w kategorii trio fortepianowe jak również zwycięzcą MIędzynarodowych Konkursów Pianistycznych: im. F. Chopina w Mariańskich Łaźniach oraz im. Miłosza Magina w Paryżu.

 

Piotr Latoszyński koncerty 2023

Piotr Latoszyński jest zdolnym pianista, który występuje podczas wielu ważnych wydarzeń. Piotr latoszyński koncerty 2023 to między innymi koncert w Warszawie Time For Chopin, podczas którego zostaną zaprezentowane najpiękniejsze kompozycje Fryderyka Chopina.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Piotr Latoszyński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Piotr Latoszyński ?

Miejscowości, w których Piotr Latoszyński wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też