Paula Roma

Paula Roma

Paula Roma to wschodząca gwiazda na polskim rynku muzycznym. Artystyczną tożsamość pozwolił jej zbudować program The Voice of Poland, w którym dotarła aż do ćwierćfinału. Po dwóch latach ciszy postanowiła powrócić do muzycznego świata, aby spróbować zaczarować słuchaczy utworami stanowiącymi połączenie nonszalancji z elegancją.

Paula Roma - informacje o artystce

Paula Roma to najnowsza odsłona wokalistki, która niegdyś była znana jako Paulina Romaniuk - to właśnie pod tym nazwiskiem wzięła udział w programie telewizyjnym The Voice of Poland. Proponowana przez nią muzyka to fuzja gatunków muzycznych takich jak blues, soul oraz alternatywny pop. Jej pierwsza EP (minialbum) pt. Cześć, tu Paula Roma jest już dostępna w sprzedaży oraz w popularnych serwisach streamingowych (Spotify, Tidal, Apple Music, Empik Music). Muzyka Paula Roma znajdująca się na albumie była tworzona przy pomocy takich artystów, jak m.in. Mateusz Krautwurst czy Wojtek Traczyk.

Paula Roma zajmuje się nie tylko śpiewem, ale debiutuje także jako kompozytorka i autorka tekstów. Warto również wspomnieć, że wokalistka należy do Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Paula Roma - koncerty

Wraz pojawieniem się debiutanckiego albumu wokalistki, zostały ogłoszone także terminy jej koncertów. W najbliższym czasie wystąpi m.in. w Warszawie (24.07, Klub Stodoła). Bilety na koncert będą zbędne, ponieważ wstęp będzie całkowicie darmowy. 

Terminy Paula Roma koncerty można śledzić za pośrednictwem oficjalnego profilu artystki na Facebooku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Paula Roma
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/