Anthony Tullo

Anthony Tullo

Anthony Tullo to kanadyjski wokalista country, którego inspirację stanowią tacy artyści, jak Bryan Adams, Tom Cochrene, czy Bruce Springsteen. Jest też scenarzystą i reżyserem. Nominowany był również do nagrody Artysta roku 2018.

Anthony Tullo i rozwój kariery

Anthony Tullo muzyką zajmował się od zawsze – już jako nastolatek pisał teksty, występował i szlifował swój warsztat. W swojej karierze był także aktorem, scenarzystą i reżyserem, jednak jego marzeniem pozostawała muzyka country. W 2014 roku ukazała się jego EP-ka, zatytułowana „Switching Tracks”, a dwa lata później kolejna - Rebel With A Song. W latach 2015-2016 Anthony Tullo otrzymał dwie nominacje do nagrody Toronto Independent Music Awards w kategorii najlepszy artysta country. Przełomem w karierze muzyka był rok 2017, kiedy to Tullo wydał album długogrający pod tytułem „Rebel”, z piosenkami takim jak „Gasoline” czy „Shotgun Ready”.

 

Anthony Tullo wystąpił w takich produkcjach filmowych jak między innymi The Secret Cross z 2014 roku, I was a Grenhouse czy Łowcy skarbów. Jego role filmowe to barwne kreacje, które zdobyły uznanie jego fanów.

Muzyka country

Muzyka country, to odmiana muzyki rozrywkowej. Korzenie bierze z ballad kowbojskich i traperskich, śpiewanych przez wędrownych grajków wyposażonych w bardzo skromne instrumentarium – banjo, gitara, skrzypce itp. Korzenie gatunku country sięgają początku XX wieku, kiedy to zaczęto nagrywać twórczość skrzypków z okolic Południowych Appalachów. Country została uznana za gatunek około roku 1920. Pierwsze nagranie pochodzi z 1922 roku, a pierwszy hit - Wreck of the Old ’97 z 1924 roku. Jego autorem był Vernon Dalhart. Początkiem rozwoju country był rok 1927, kiedy to wytwórnia Victor Records podpisała kontrakt z Jimmie Rodgersem oraz grupą  The Carter Family.

Anthony Tullo w Polsce

Anthony Tullo w Polsce wystąpił w lipcu 2019 roku na festiwalu Taneczny Piknik Country w Mrągowie. Do Mrągowa na muzyczne święto country przyjeżdża co roku kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Kowbojskie stroje, motocykle, samochody terenowe i muzyka stwarzają niezapomnianą atmosferę. Fani muzyki country oprócz udziału w koncertach, które odbywają się w amfiteatrze nad jeziorem Czos, bawią się podczas bezpłatnych imprez towarzyszących w mieście.

 

Koncerty Anthonny'ego Tullo to za każdym razem dużo pozytywnej energii. Artysta zdobył uznanie wśród fanów muzyki country na całym świecie. Polscy fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych wydarzeń z udziałem artysty.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Anthony Tullo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/