Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Inne Franek Warzywa & Młody Budda

Franek Warzywa & Młody Budda

21.04.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Franek Warzywa & Młody BuddaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Franek Warzywa & Młody Budda
niedziela
21.04.2024
20:00

Franek Warzywa & Młody Budda

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

„KOMPUTER, KOCHAM CIĘ!” - wkrótce wykrzyczmy to wszyscy razem! Franek Warzywa i Młody Budda powracają ze swoim drugim wydawnictwem ,,Komputer EP”, przewrotnie konfrontując świat warzyw z dystopijnymi wizjami świata zdominowanego przez technologię, w rytm inspiracji zaczerpniętych prosto z literatury i filmów science fiction. Ekscentryczny duet znów zaskoczy mnogością nawiązań muzycznych i nietypowych połączeń gatunkowych, z których dali się poznać na Wykopki EP, tym razem tworząc pod silnym wpływem muzyki elektronicznej i kultury Japonii. Będziecie tańczyć, będziecie śpiewać, będziecie krzyczeć, będziecie się śmiać, a po wszystkim pójdziecie kupić warzywa!"

Jedzenie warzyw, chodzenie do szkoły, życie pozaziemskie i zdrowy styl życia. Franek Warzywa śpiewa, Młody Budda robi muzyczkę. Razem tworzą duet, który nie zamyka się w obrębie jednego gatunku. Hyperpop, jazz, post-punk czy techno: każdy znajdzie coś dla siebie pod warunkiem, że jest entuzjastą dobrej i zdrowej zabawy, bo jej nigdy nie brakuje.

 

> English version below <

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też