Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Anastacia

Anastacia

Sprawdź wydarzenia
AnastaciaOpisWydarzeniaAnastacia - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Anastacia (ur. w 1968 r. w Chicago) – amerykańska piosenkarka i autorka piosenek, znana z takich przebojów jak m.in. „I’m Outta Love”, „One Day in Your Life” i „Left Outside Alone”.

Anastacia karierę rozpoczynała jako tancerka w programie „Club MTV” i licznych wideoklipach. Później na chwilę odeszła od show-biznesu i pracowała jako recepcjonistka w salonie fryzjerskim w Los Angeles. Szansę, na którą tak czekała, otrzymała w programie MTV „The Cut”. Podczas krótkiego występu została zauważona przez właściwych ludzi - tak doszło do podpisania kontraktu z Epic Records.

Wokalistka debiutowała albumem „Not That Kind” w 2000 roku i od razu znalazła się w czołówce wykonawców muzyki pop. Płyta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem - siłą swojego wokalu Anastacia zadziwiła i słuchaczy i krytyków. W sumie na świecie sprzedano ponad 5 milionów płyt. Otrzymała również nagrody Najlepszy Debiut na 2001 World Music Awards czy Najlepszy Wykonawca Pop, wręczonej podczas MTV Europe Music Awards.
Jej najnowszy album - „Evolution” (2017 rok) to najbardziej intymne i wielowymiarowe dzieło w karierze artystki. Płyta zawiera 13 utworów nagranych w Sztokholmie pod okiem producenta Andersa Bagge (Céline Dion, Madonna, Jennifer Lopez). Płyta to doskonale zbalansowana mieszanka soulu, popu i rocka. Anastacia jest postacią zjawiskową - to unikalny talent, szczerość tekstów, pasja śpiewania i bezpośrednia osobowość.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Lata dwutysięczne należały do niej! Anastacia rusza w trasę

14.07.2024

PopKoncerty

Lata dwutysięczne należały do niej! Anastacia rusza w trasę

Anastacia - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Anastacia?

Miejscowości, w których Anastacia wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też