Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Silesia Beats

Organizator: PMG Group

Silesia BeatsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Dimitri Vegas & Like Mike w Polsce! Już 25 maja 2024 w PreZero Arena Gliwice! Oprócz nich Don Diablo, Martin Jensen, Westbam, Juicy M, Moguai, Steff Da Campo, C-Bool i wielu innych znakomitych artystów zadba o 10 godzin prawdziwego szaleństwa na 3 scenach! Bilety na Silesia Beats już w sprzedaży.

 

Silesia Beats to nie tylko festiwal muzyki elektronicznej, to wspólna celebracja, radość i niesamowita atmosfera. To nowoczesne miejsce, gdzie różnice staną się siłą, a muzyka działać będzie jak uniwersalny język, łączący wszystkich uczestników! Jedyne takie wydarzenie w Polsce i w tej części Europy - na którym obecność jest obowiązkowa!

Silesia Beats line-up

Główni Artyści Dimitri Vegas & Like Mike swoim show przeniosą Was w świat i magię największych festiwali. Okrzyknięci Królami Tomorrowland, jako headlinerzy rozpalają swoimi występami i oryginalnym show największe światowe sceny m.in. EDC Las Vegas, Exit Festival, Parookaville, Untold, Sensation, Creamfields czy Lollapalooza! Czas na Polskę i jedyny występ w tym roku!

 

Drugi headliner: Don Diablo! Ikona współczesnej tanecznej elektroniki oraz future house, zabierze Was do przyszłości i sprawi, że ta noc, na długo pozostanie w Waszej pamięci! Headliner mainstage ULTRA czy Tomorrowland, gwiazda światowego formatu, autor i producent kilkunastu światowych hitów!

 

Pełen line-up:

Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Martin Jensen, Westbam, Moguai, Juicy M, Azteck, Mr.Black, Merow, Steff Da Campo, C-Bool, Dave Lambert, DJ Kuba & Neitan, Adam De Great, Duss, Neevald, Michał Lazar, Lith K, Dobrafaza, Siasia, Meszi, Roko, Justri, De Layna, BP, TO/YA, Sandpokers, Joseph & Baltazar.

Silesia Beats informacje

PreZero Arena Gliwice zamieni się w tysiące metrów roztańczonego parkietu i trybun! Specjalne strefy gastronomiczne, chill & relax oraz VIP pozwolą na odpowiednie naładowanie baterii, spotkania z przyjaciółmi i nowe znajomości!

Starannie przygotowana specjalna oprawa audio-wizualna, animacje, dodatkowe atrakcje, występy międzynarodowych gwiazd, przeniosą Was - społeczność Silesia Beats w nowoczesny wymiar rozrywki, szaleństwa i tańca.

Silesia Beats bilety

BILETY STANDARD

Bilet uprawnia do przebywania na PŁYCIE oraz na I poziomie trybun, z możliwością wejścia na CLUB STAGE i TECHNO STAGE. Miejsca nie są numerowane.

 

BILETY TRYBUNY + CLUB STAGE

Bilet oferuje numerowane miejsce na III poziomie trybun, z możliwością wejścia na CLUB STAGE, bez dostępu do PŁYTY i TECHNO STAGE.

 

SILESIA BEATS – BILETY VIP

Na Silesia Beats zostały przygotowane dwie specjalne strefy VIP! Oferta jest limitowana, więc nie zwlekaj z decyzją zbyt długo.

 

CLUB VIP - to opcja dla prawdziwych fanów muzyki, ceniących najwyższy komfort! Specjalnie wydzielona, dedykowana strefa na trybunach (poziom 1) z bezpośrednim dostępem do PŁYTY pod sceną główną i zapewniająca najlepszą widoczność MAIN STAGE! To również super komfortowe połączenie dostępu do barów, strefy chill & relax oraz CLUB STAGE.

 

W cenie biletu CLUB VIP otrzymujesz:

- dedykowane wejście VIP

- festiwalową - limitowaną opaskę CLUB VIP

- bezpłatną szatnię

- dostęp do wydzielonej strefy CLUB VIP (trybuna 1)

- miejsce siedzące nienumerowane w wydzielonej strefie

- dostęp do płyty przed sceną główną bezpośrednio z wydzielonej strefy

- dostęp do CLUB STAGE oraz TECHNO STAGE

- dostęp do strefy chill&relax CLUB VIP

- dostęp do płatnego baru w strefie CLUB VIP

 

SUPER VIP - to komfort, prywatność i nieograniczona zabawa! Ekskluzywna lokalizacja na zamkniętym poziomie II z widokiem na imprezę! W prestiżowej strefie SUPER VIP znajdziecie wygodne przestrzenie chill out, prywatne bary, strefę cateringową oraz... kilka niespodzianek! Dedykowana obsługa kelnerska oraz koktajlowa formuła, pozwoli Ci spędzić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowo. To miejsce, gdzie będziesz mieć szansę na spotkanie swoich ulubionych Artystów!

 

W cenie biletu SUPER VIP otrzymujesz:

- dedykowane wejście premium vip

- festiwalową - limitowaną opaskę SUPER VIP

- bezpłatną szatnię (poziom 2)

- dostęp do zamkniętej strefy SUPER VIP (poziom 2)

- dostęp do strefy cateringowej, dania ciepłe i przekąski (poziom 2)

- pakiet żetonów (2x drink lub piwo, 4x soft, 4x woda)

- dostęp do płatnych barów w restauracji VIP

- asysta hostess i dedykowana obsługa kelnerska

- dostęp do płyty przed sceną główną

- dostęp do CLUB STAGE oraz TECHNO PARKING

- dostęp do strefy chill&relax CLUB VIP

- możliwość zakupu miejsca parkingowego SUPER VIP przed wejściem

- możliwość wynajęcia indywidualnej loży SUPER VIP (opcja dodatkowo płatna)

 

SILESIA BEATS – BILETY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Dostępne na zapytanie poprzez formularz kontaktowy eBilet.

W formularzu wybierz kategorię Zakupy – Klient z niepełnosprawnościami, a następnie wpisz swoje dane, datę i nazwę imprezy oraz treść wiadomości.

 

BILETY OzN

Bilet uprawnia do wybranego miejsca na I poziomie trybun, przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami. Dla osób poruszających się na wózku przysługuje dodatkowe miejsce siedzące dla opiekuna. Bilet umożliwia także wstęp na CLUB STAGE.

 

BILETY OzN CLUB VIP

Bilet uprawnia do wybranego miejsca, przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami, na I poziomie trybun w wyznaczonej strefie CLUB VIP oraz umożliwia dostęp do strefy CLUB VIP wraz z pakietem świadczeń CLUB VIP.

Dla osób poruszających się na wózku przysługuje dodatkowe miejsce siedzące dla opiekuna. W przypadku obecności opiekuna wymagany jest zakup dodatkowego pakietu świadczeń CLUB VIP. Bilet umożliwia także wstęp na CLUB STAGE (scena 2).

 

 

Organizatorzy:

PMG Group – firma działająca nieprzerwanie na rynku polskim i europejskim od 18 lat!

Doskonale znana fanom elektroniki z niezliczonej ilości zorganizowanych imprez, koncertów, występów i często własnych autorskich oryginalnych projektów. Tylko w roku 2023, była odpowiedzialna za ponad 100 bookingów międzynarodowych nazwisk. Potężne doświadczenie zdobyte na płaszczyznach szeroko rozumianego rynku muzycznego, show biznesu, rozrywki i marketingu, skutkuje współpracą z największymi i najbardziej wymagającymi artystami, agencjami, festiwalami, klubami czy światowymi brandami. PMG to kompleksowe i skuteczne rozwiązania. 

Regulamin dostępny TUTAJ

 

> English version below <

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też