Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Artysta Lost Frequencies

Lost Frequencies

Lost FrequenciesOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Lost Frequencies czyli Felix De Laet to urodzony w 1993 roku w Brukseli – belgijski producent muzyczny i muzyk, który tworzy muzykę z pogranicza elektroniki, electro, dance-popu, edm i house'u. Można było go usłyszeć na licznych najbardziej liczących się festiwalach muzycznych takich jak Tomorrowland i czy EXIT Festival.

 

Lost Frequencies tworzy remiksy dla największych artystów, takich artystów jak: LSD (Labyrinth, Sia, Diplo), Miley Cyrus, Ellie Goulding oraz wielu innych.

Rozwój kariery muzycznej Lost Frequencies

Lost Frequencies w 2011 roku zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania, zaś jego pierwszym remiksem była piosenka Crushcrushcrush zespołu Paramore, którą zaprezentował wytwórniom muzycznym, ale nie spotkało się to z żadną odpowiedzią.

 

Pod koniec października 2014 pod pseudonimem Lost Frequencies opublikował swój remiks piosenki Are You with Me, którego autorem jest amerykański piosenkarz muzyki country Easton Corbina. Singel dotarł do pierwszego miejsca belgijskiej listy przebojów, zaś w ciągu kolejnych miesięcy dotarł do czołówki notowań w wielu krajach.

 

W 2015 roku ukazał się jego singiel „Run”, który został stworzony dla belgijskiej wokalistki Emmy Bale. W tym samym roku swój drugi singiel – „Reality”, w którym gościnnie wystąpił Janieck Devy. Utwór dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów w Belgii, Austrii oraz Polsce.

 

Rok 2020 była dla Lost Frequencies pełen sukcesów. W tym czasie ukazała się jego EP-ka Cup of Beats” oraz wystąpił na dachu pałacu rodziny królewskiej w Brukseli, co jest największym zaszczytem, jaki może spotkać belgijskiego artystę.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy Lost Frequencies rozpoczął swoją działalność muzyczną?
Felix De Laet, urodzony 30 listopada 1993 roku w Brukseli, jest belgijskim producentem muzycznym, wykonującym muzykę z pogranicza elektroniki, electro oraz house'u. Swoją działalność muzyczną rozpoczął w 2014 roku.
Jaki był pierwszy album wydany przez Lost Frequencies?
Pierwszym, debiutanckim albumem Lost Frequencies jest "Less Is More", którego premiera miała miejsce 21 października 2006 roku.
Jak rozpoczęła się kariera Lost Frequencies?
Pod koniec października 2014 roku opublikował swój remiks piosenki "Are You with Me" Eastona Corbina. Singiel znalazł się na pierwszym miejscu belgijskiej listy przebojów, a w ciągu kolejnych miesiącach dotarł do czołówki list w Austrii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polsce.
Czy Lost Frequencies posiada własną wytwórnię?
Lost Frequencis podczas współpracy z Armada Music stworzył własną wytwórnię muzyczną pod nazwą "Found Frequencies". Pod szyldem tej wytwórni 4 października 2019 roku, wydał swoją drugą płytę pod tytułem "Alive and Felling Fine".

Fani lubią też

Zobacz też