Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Adam De Great

Adam De Great

Adam De GreatSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

social media:

Opis

W 2022 jako pierwszy Polak w historii zagrał na MAIN STAGE – ULTRA Europe, dzieląc konsoletę DJ’ską z: 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i stale rozwijających się artystów. Jako jedyny Polak ma na swoim koncie kilkukrotne oficjalne występy na największych światowych festiwalach, takich jak TOMORROWLAND, ULTRA Europe, STREET PARADE, WORLD CLUB DOME, SENSATION

Do tej pory na mapie jego występów możemy zobaczyć takie miejsca jak: Miami, Las Vegas, Ibiza, Belgia, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Włochy, Irlandia, Mołdawia, Norwegia, Niemcy, Szkocja, Szwajcaria, Szwecja i oczywiście stale rodzinna Polska.

Producent szeroko rozumianej tanecznej elektroniki którą wydaje w prestiżowych wytwórniach m.in. takich jak:  MUSICAL FREEDOM / SPINNIN, REVEALED, FUTURE HOUSE MUSIC, SMASH THE HOUSE, 2 DUTCH

Jego utwór 'Temptation', stworzony razem z duetem DJ Kuba & Neitan, zdobył 1 miejsce w Beatport charts / future house

Prestiżowy poral 1001 Tracklist, wyróżnił 'Knight Rider', jedną z jego najnowszych produkcji, stworzoną wspólnie z Steff Da Campo, jako numer 2 top trending track.

Inne produkcje Adama znalazły się również m.in. na pozycjach 10 i 15 w TOP 100 na Beatport electro,  w zestawieniach TOP 50 na Beatport – house, TOP 20 we Francji – DJBUZZ.COM czy w TOP 25 DMC.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też