Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Voodoo Club

Voodoo Club

Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48
Voodoo ClubOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Voodoo Club to wyjątkowa przestrzeń muzyczna na mapie stolicy. Na scenie klubu występują artyści prezentujący różnorodne gatunki muzyczne, dzięki czemu każdy zainteresowany muzyką na żywo widz znajdzie tu coś dla siebie. W Voodoo Club odbywają się imprezy klubowe, koncerty, burleska oraz rozmaite wydarzenia kulturalne.

Voodoo Club to odkrywanie niespotykanych dotąd doświadczeń muzycznych, które z pewnością zapewniają mnóstwo dobrej zabawy i wiele niepowtarzalnych przeżyć. Klub stawia na zróżnicowaną muzykę – od elektronicznych dźwięków po rocka, indie pop, folk oraz metal. Niezależnie o tego, czy preferujesz występy popularnych artystów, czy wolisz odkrywanie talentów lokalnych muzyków, w Voodoo Club znajdziesz wszystko, czego szukasz. Muzyka na żywo to zawsze dobry sposób na udany wieczór, o czym wiedzą nie tylko mieszkańcy stolicy, ale i przybywający tu turyści. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Voodoo Club – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Voodoo Club? Na koncertach i wydarzeniach kulturalnych zazwyczaj dopisuje wysoka frekwencja, co widać po liczbie sprzedanych biletów. Atrakcje, odbywające się w lokalu, to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego przy interesującej muzyce. Odbywające się tu widowiska kulturalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności z Warszawy i okolic. Na scenie w Voodoo Club goszczą znani i lubiani przez widzów artyści, reprezentujący przeróżne gatunki muzyczne, których występy dostarczają widowni mnóstwo pozytywnych emocji. To dobra zabawa dla wszystkich fanów muzyki, która z pewnością na długi czas zapadnie w pamięci niejednego widza. Na zaplanowane wydarzenia w Voodoo Club bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na stronie internetowej eBilet.pl.

Jakich artystów ugościła scena Voodoo Club? Zostały tu zorganizowane występy takich artystów, jak m.in. Trauma, Renegady, Chaostream, Pull The Wire, THE SUITS, Joanna Lacher, A Place to Bury Strangers, Death By Stereo, Percival, Big Brave, Wayfarer oraz Profanatica i Black Radio. Organizowane przez Voodoo Club różnorodne eventy kulturalne i koncerty dostarczają widowni masę dobrych wibracji. Widzowie uwielbiają bowiem dobrą zabawę przy dźwiękach swoich ulubionych utworów, reprezentowanych przez cenionych polskich i zagranicznych artystów.

Voodoo Club – nadchodzące koncerty

W czerwcu na scenie Voodoo Club z okazji 9-lecia działalności Metal Music Attack pojawią się popularnie zespoły rockowo-metalowe. W klubie zagrają takie grupy, jak Praise The Sun, Incydent, Frantic Beth, Night Heron czy Datura. Goście usłyszą ciężkie riffy, które będą się przeplatały z samplami, krzykiem i chwytliwymi melodiami.

Fani muzyki techno i dark electro pobawią się z kolei podczas afterparty po koncertach Author & Punisher + Statiqbloom + Larmo. Przy konsolach DJ-skich staną SLOWINSKI (Potop Records) oraz HIROSZYMA (Requiem Records). Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży elektronicznej, a ich cena wynosi 20 złotych.

W lipcu z kolei w Voodoo Club pojawią się DJ-e Endżi oraz James, którzy poprowadzą Depeche Mode Party – Back to Violator. Goście będą mieli okazję pobawić się przy dźwiękach popularnych piosenek słynnych rockmanów.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Voodoo Club?
Voodoo Club znajduje się przy Alei Prymasa Tysiąclecia 48 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Voodoo Club?
W obiekcie miały miejsce m.in. występy La Venders, Muscle Worship, Gavlyn i Dillon Cooper.
Kiedy powstał Voodoo Club?
Voodoo Club powstał kilkanaście lat temu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też