Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock The Last Internationale

The Last Internationale

Organizator: Live Nation

The Last InternationaleO wydarzeniu

O wydarzeniu

The Last Internationale wydadzą swój długo wyczekiwany trzeci album, „TLI 3” 31 marca 2023 roku. Aby to uczcić, zespół wyruszy w 7-tygodniową trasę po Europie. Koncert w Polsce odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku w warszawskiej Hydrozagadce. 

O zespole The Last Internationale

The Last Internationale, znani również jako TLI, są zespołem założonym w Nowym Jorku przez piosenkarkę Delilę Paz i gitarzystę Edgey. Premiera ich trzeciego studyjnego albumu TIL 3 zaplanowana jest na 31 marca 2023 roku. Album zawiera sekcje perkusyjne wykonane przez Joey’ego Castillo i Eloy’a Casagrande z zespołu Sepultura. Dwa single – „1984” oraz „Hoke Hey!” zostały wydane wraz z teledyskami. Fani zespołu będą mogli usłyszeć je już w styczniu. 

 

Znani szczególnie z ich mocnych występów na żywo, TLI występowali na scenie z takimi artystami jak: Robert Plant, Neil Young, The Who, Kings of Leon, Slash, Scott Weiland, Weezer, One Republic, Tom Morello, Lenny Kravitz, Incubus, Royal Blood, The Cult, Rival Sons i wiele innych. Zeszłego lata, zespół był w trasie z KISS, Deep Purple, otwierał koncert przed Guns n Roses, a także grał na głównych festiwalach w całej Europie, wliczając: Pink Pop, Rock Werchter, Hellfest, Mad Cool, Lollapalooza i Hyde Park. 

 

Ich debiutancki album We Will Reign, został wydany przez Epic Records w 2014 roku i  wyprodukowany przez nagrodzonego Grammy – Brendan’a O’Brien’a. Na perkusji zagrał Brad Wilk (Rage Against The Machine), który dołączył do zespołu i wyruszył razem z nimi w trasę promującą ten album. 

 

Drugi album The Last Internationale Soul On Fire został wydany w październiku 2019 roku. Przy albumie pracowali: producent Tom Morello i perkusista Joey Castillo (Queens of the Stone Age). 

Pierwszy singiel “Hard Times” trafił na pierwsze miejsce na iTunes blues charts w UK, a także do pierwszej 20 w wielu innych krajach na całym świecie. 

W 2020, zespół wydał album koncertowy z Live at Arda Recorders, który został nagrany podczas lockdownów w czasie pandemii COVID. 

 

W czerwcu 2021 roku, Delila Paz zaśpiewała w piosence Tom’a Morello „Radium Girls”, obok Aimee Interrupter z The Interrupters, Nadya Tolokonnikova z Pussy Riot oraz Mish Way z White Lung. 

 

TLI wystąpili w programie David’a Letterman’a, a niedawno w tv show Taratata we Francji. 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też