Teatr Rozrywki w Chorzowie

Teatr Rozrywki w Chorzowie

Chorzowski obiekt to miejsce o wyjątkowo barwnej historii. Jakie atrakcje oferuje Teatr rozrywki w Chorzowie? Bilety umożliwiają przede wszystkim wstęp na spektakle muzyczne, tytuły komediowe i dramaty.

Jakie wstępy cieszą się popularnością wśród osób odwiedzających Teatr Rozrywki w Chorzowie? Wydarzenia chorzowskiej placówki z pewnością zainteresują młodą widownię. Program bogaty jest w przedstawienia muzyczne dla dzieci, które dostarczają oglądającym treści edukacyjnych. Dwie sceny, wybitni reżyserzy i utalentowani artyści – to tylko niektóre z licznych zalet, wyróżniające Teatr Rozrywki w Chorzowie.

Teatr Rozrywki w Chorzowie – wydarzenia i koncerty

Jakich spektakli oczekują odwiedzający Teatr Rozrywki w Chorzowie? Wydarzenia 2022, które spotykają się z dużym wyczekiwaniem przez miłośników sztuki, to przede wszystkim nadchodzące premiery. W październiku zaprezentowana zostanie komedia „Harold i Maude”. Jak zaznaczają twórcy, spektakl propaguje pochwałę życia i odrzucenie stereotypów. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się bliżej pory jesiennej.

Które z musicali będą cieszyć się największym zainteresowaniem widzów Teatru Rozrywki w Chorzowie? Spektakle zaplanowane na nadchodzące miesiące to również powroty kultowych dzieł. „Zakonnica w przebraniu” to widowisko, które otrzymało liczne wyróżnienia, m.in. nominację do nagrody artystycznej Złote Maski 2020. Bilety na przedstawienie muzyczne dostępne są dla widzów powyżej 14 roku życia.

Teatr Rozrywki w Chorzowie. Spektakle z ostatnich lat

Jakie widowiska przyniosły największą sławę Teatrowi Rozrywki w Chorzowie? Wydarzeniem, które pomogło zdobyć placówce renomę na arenie międzynarodowej, był autorski spektakl Józefa Szajny pt. „Ślady”. Sztuka zaprezentowana została zarówno na scenach polskich teatrów jak i za granicą.

Repertuar własny to jedna z cech, która wyróżnia Teatr Rozrywki w Chorzowie. Spektaklami, które cieszyły się ogromną popularnością, były polskie prapremiery musicali. Na scenie zaprezentowano takie widowiska, jak: „Dzisiaj wielki bar w Operze” Tuwima, „Piekło i Raj” Prusa czy „Gottland” Szczygała.

Teatr Rozrywki w Chorzowie. Wydarzenia dla dzieci

Chorzowski obiekt słynie z przedstawień kierowanych do najmłodszych. Historię Marty Guśniowskiej pt. „Czarno na białym” zaprezentowano dziesiątki razy na scenie Teatru Rozrywki w Chorzowie. Bilety na spektakl cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając na widownię całe rodziny.

Jakie atrakcje dla dzieci organizuje Teatr Rozrywki w Chorzowie? Wydarzenia 2022 bogate są w treści edukacyjne. Spektaklom teatralnym nie brakuje treści edukacyjnych. Chorzowska placówka zachęca najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w warsztatach teatralnych. Jak wyglądają lekcje organizowane przez Teatr Rozrywki w Chorzowie? Bilety na zajęcia pozwalają młodym aktorom na wzięcie udziału w przygotowaniach prawdziwego spektaklu. Co więcej, dzieci mają okazję zaprezentować swoją pracę na scenie teatralnej.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Teatr Rozrywki w Chorzowie?
    Budynek Teatru znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 1 w Chorzowie. Obiekt położony jest nieopodal chorzowskiego rynku, w doskonale skomunikowanej części miasta. Na ulicy znajduje się przystanek, który umożliwia sprawne przejazdy komunikacją miejską. Linie tramwajowe, które funkcjonują na trasie to m.in. T0, T6, T9 czy T11.  

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie?
    Chorzowska scena prezentuje różnorodne propozycje repertuarowe. Spektakle taneczne, musicale, przedstawienia dla dzieci – to tylko nieliczne z widowisk, jakie zobaczyć można w śląskim teatrze.

  • Kiedy został utworzony Teatr Rozrywki w Chorzowie?
    Chorzowski teatr rozpoczął działalność w 1976 roku. Powołano wtedy do życia teatr rewirowy – Music-Hall. Jego siedzibą został budynek przedwojennego hotelu Graf Reden, który funkcjonował wówczas jako Dom Kultury Huty Kościuszko. Kolejne lata przyniosły renowacje, dzięki którym teatr został dostosowany do nowoczesnych potrzeb.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Teatr Rozrywki w Chorzowie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Konopnickiej 1
41-500 Chorzów

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/