Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Artysta Jules Grison

Jules Grison

Jules GrisonOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jules Grison jest zdolnym wokalistą, muzykiem i komikiem z Grass. Jego popularność wzrosła po występach w musicalach My Man (Paryż, Théâtre des Variétés, 2005) oraz musicalu Romeo i Julia, który cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko we Francji, ale przede wszystkim w Azji. Chwilę po tym rozpoczął występy w serialu tv ‘Les Années Tubes’ - Rogera Loureta emitowany w latach 2009-2011.

 

Ponownie odkrył go Gil Marsalla, reżyser i twórca: Piaf! The Show. To on w 2014 roku powierzył Julesowi Grison, rolę męską w powstającym w tym czasie musicalu Paris! The Show. A wszystko za sprawa jego pamiętnej roli w Romeo i Julia, gdzie występował wspólnie z Stéphanie Impoco. Ona również otrzymała rolę w Paris! The Show, obok wschodzącej gwiazdy francuskich scen Anne Carre.

 

Widowisko stało się dużym sukcesem. W ciągu pierwszego roku, został wystawiony na kilku festiwalach, a w ciągu 5 lat odwiedził ponad 50 krajów. Marsala, ujęty talentem Grison i jego interpretacją Aznavoura, postanowił powierzyć mu główną rolę w kolejnym nowym spektaklu, którego premiera odbyła się w 2017 roku. Formidable! The Aznavour Tribute to hołd dla niedawno zmarłego Charlesa Aznavoura - najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury. W ciągu 2 lat od premiery Formidable! zaprezentowano w 60 krajach, na 4 kontynentach. Jego sukces być może w kolejnych latach nawet przewyższyć Piaf! The Show.

 

Polska widownia miała okazję poznać Julesa Grisona w 2016 roku podczas tournee musicalu Paris! The Show, gdzie pojawił się u boku doskonale znanej Anne Carre. W spektaklu Jules wykonuje piosenki Charlesa Aznavoura: La boheme, J’Me Voyais Deja, Emmenez Moi i Formidable oraz wszystkie partie męskie w duetach i finale!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też