Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Koncerty Jazz i Blues AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki

13.09.2024 Radzymin

Organizator: Basico Ristorante Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenkiBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki
piątek
13.09.2024
20:00

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki

Radzymin, Scena Cegielnia

O wydarzeniu

AGA ZARYAN śpiewa POLSKIE PIOSENKI Zupełnie nowa odsłona muzyczna wokalistki. Program dostarczy wielu emocji fanom artystki i miłośnikom dobrej polskiej muzyki rozrywkowej.

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki

W swoim repertuarze AGA sięgnie nie tylko po utwory ulubionych polskich jazzowych kompozytorów, ale również po piosenki z jazzem zupełnie niezwiązanych, które są dla niej ważne ze względów osobistych.

Projekt ten to swego rodzaju podróż w czasie do ubiegłego wieku.

To właśnie te piosenki i melodie cieszyły się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Dzięki nowym aranżacjom wybitnego pianisty i kompozytora - Michała Tokaja, słuchacze będą mieli okazję poznać je na nowo, w zupełnie innym wydaniu i niepowtarzalnym brzmieniu.

W repertuarze nie zabraknie piosenek, które już na stałe wpisały się w kulturę i historię naszego kraju. Jednocześnie AGA wniesie do tych utworów swój charakterystyczny styl i własną interpretację, co sprawi, że będą brzmiały świeżo i oryginalnie.

Muzycy na nowo zinterpretują piosenkę z repertuaru zespołu Maanam - "Kocham Cię, kochanie moje", " La valse du mal" Kaliny Jędrusik do słów Wojciecha Młynarskiego i muzyki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, "Nim wstanie dzień" Krzysztofa Komedy do słów Agnieszki Osieckiej. Pojawi się wiele więcej nigdy nie śpiewanych przez Agę zaskakujących niespodzianek.

Przypomni dokonania Ewy Demarczyk, Czesława Niemena, Władysława Szpilmana, Krzysztofa Komedy.

Usłyszą państwo piosenki napisane przez Tadeusza Woźniaka czy Seweryna Krajewskiego czy tandemu Wasowski - Przybora. To będzie wieczór sentymentalny z kilkoma niespodziewanymi zwrotami muzycznej akcji.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też