Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Jazz i Blues Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki

Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki

13.09-15.10.2024 Radzymin, Kraków

Organizator: Basico Ristorante Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Sprawdź bilety
Aga Zaryan śpiewa polskie piosenkiBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Radzymin

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki
piątek
13.09.2024
20:00

AGA ZARYAN śpiewa polskie piosenki

Radzymin, Scena Cegielnia

Kraków

AGA ZARYAN POLSKIE PIOSENKI
wtorek
15.10.2024
19:00

AGA ZARYAN POLSKIE PIOSENKI

Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie

O wydarzeniu

Zupełnie nowa odsłona muzyczna wokalistki! Program dostarczy wielu emocji fanom artystki i miłośnikom dobrej polskiej muzyki rozrywkowej. Bilety na koncerty Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki już dostępne.

O projekcie Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki

Aga Zaryan sięgnie nie tylko po utwory ulubionych polskich jazzowych kompozytorów, ale również po piosenki z jazzem zupełnie niezwiązanych, które są dla niej ważne ze względów osobistych. Podczas koncertu pojawi się wiele więcej nigdy nie śpiewanych przez Agę zaskakujących niespodzianek. 

Projekt ten to swego rodzaju podróż w czasie do lat ubiegłego wieku – to właśnie te piosenki i melodie cieszyły się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Program dostarczy wielu emocji fanom artystki i miłośnikom dobrej polskiej muzyki rozrywkowej. Dzięki nowym aranżacjom wybitnego pianisty i kompozytora – Michała Tokaja, słuchacze będą mieli okazję poznać je na nowo, w zupełnie innym wydaniu i niepowtarzalnym brzmieniu. W repertuarze nie zabraknie piosenek, które już na stałe wpisały się w kulturę i historię naszego kraju, jednocześnie Aga jak zwykle wniesie do tych utworów swój charakterystyczny styl i intymną interpretację, co sprawi, że będą brzmiały świeżo i oryginalnie. Muzycy na nowo zinterpretują piosenkę z repertuaru Maanamu – „Kocham Cię, kochanie moje”, „Ale w koło jest wesoło” z repertuaru zespołu Perfect, „La valse du mal” Kaliny Jędrusik do słów Wojciecha Młynarskiego i muzyki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, „Pamiętasz była jesień” Sławy Przybylskiej.

 

Wystąpią:

Aga Zaryan – śpiew

Michał Tokaj – fortepian

Michał Barański – kontrabas

Łukasz Żyta – perkusja

Robert Majewski – trąbka

Aga Zaryan informacje

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. 

Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Jako pierwsza polska Artystka wydawała płyty pod szyldem legendarnej wytwórni Blue Note Records z Nowego Jorku. Tym samym artystka dołączyła do takich nazwisk jak: Norah Jones, Nina Simone, Miles Davis czy Bobby McFerrin. 

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych w Polsce (kilkunastokrotna zwyciężczyni ankiety Jazz Top – w kategorii wokalistka jazzowa roku magazynu Jazz Forum). 

W 2022 roku artystka wydała swój jedenasty album zatytułowany „SARA” który skłonił krytyków do przyznania Adze tytułu najlepszej polskiej wokalistki jazzowej roku – JAZZ TOP 2022. Artystka z albumem „SARA” dostała również nominację do Fryderyków w 2023.

Rekordowa sprzedaż jej albumów udowadnia, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności od Tokyo poprzez Nowy York, koncertując na całym świecie.

Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też