Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Statek Wratislavia

Statek Wratislavia

Wrocław, bulwar Xawerego Dunikowskiego
Statek WratislaviaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Statek Wratislavia pływa po Odrze od 2017 roku. Jest uznawany za największą rzeczną jednostkę pasażerską w Polsce.

Statek Wratislavia – o obiekcie

Statek liczy 53 metry i posiada trzy przestronne pokłady, które mogą pomieścić ponad 250 osób. Na dolnym pokładzie znajduje się sala widowiskowa, na której organizowane są wszelkie wydarzenia kulturalne, koncerty i imprezy okolicznościowe. Restauracja "Z Nurtem" i drink bar znajdują się na samym środku obiektu. Na górnym pokładzie znajduje się przestrzeń idealna do odpoczynku i podziwiania widoków Wrocławia.

Obiekt to idealne miejsce do wypoczynku i rozrywki. Statek Wratislavia powstał nie tylko z myślą o relaksie i podziwianiu pejzaży miasta, ale również jako miejsce, w którym dużo się dzieje. Wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, przyciągają mieszkańców Wrocławia, ale również turystów. To doskonała przestrzeń do spędzania czasu wolnego. Organizowane na Statku Wratislavia koncerty to niezapomniane widowiska, pełne dobrej muzyki i wyjątkowej atmosfery. Repertuar nadchodzących w tym miejscu wydarzeń jest pełen ciekawych propozycji interesujących eventów. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Statek Wratislavia – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Statek Wratislavia? Koncerty i wydarzenia kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po ilości sprzedanych biletów. Atrakcje, odbywające się w obiekcie, to doskonały sposób na niezapomniany wieczór. Widowiska muzyczne cieszą się niesłabnącym dużym zainteresowaniem publiczności, zarówno tych młodszych, jak i starszych widzów. Występy artystyczne przedstawicieli różnych gatunków muzycznych to dobra zabawa dla całej rodziny. Na zaplanowane wydarzenia na Statku Wratislavia bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Organizowane przez Statek Wratislavia wydarzenia kulturalne dostarczają widowni masę pozytywnych emocji, dlatego też obiekt cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników rozrywki. Jakie eventy miały miejsce na Statku Wratislavia? Odbyły się tu koncerty m.in. Dixieland Crusie Band oraz Gawroński/Zarecki New Orleans Ensamble w ramach Vertigo Summer Jazz Festival, występ Gentelmen’s Jazz, legendarnej wrocławskiej grupy bluesowej – Outsider, a także w ramach Vertigo Summer Blues Festival m.in. występ Women’s Side Of The Blues by Paulina Jeżewska.

Statek Wratislavia to bardzo wyjątkowe miejsce i ciężko znaleźć podobne. Warto zatem przy okazji wizyty we Wrocławiu zajść do obiektu i skorzystać z różnorodnych atrakcji, które oferuje. Sprawdź aktualne wydarzenia i przekonaj się, że czas spędzony na statku płynie inaczej. Na wiele spośród nadchodzących koncertów obowiązuje biletowanie, warto o tym pamiętać.

Statek Wratislavia – bilety

Organizowane przez obiekt wydarzenia kulturalne przyciągają publiczność spragnioną rozrywki w jej najlepszej formie. Na Statku Wratislavia występują artyści prezentujący różne dziedziny kultury i sztuki. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających sposobu na relaks i na przeżycie czegoś zupełnie nowego. Rejs statkiem to zawsze wielkie emocje i doskonała zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku. A bogata oprawa muzyczna pozwoli na oderwanie się od rzeczywistości.

Zróżnicowany repertuar nadchodzących wydarzeń, pełen jest ciekawych propozycji występów artystycznych. Obiekt we Wrocławiu stanowi miejsce licznych inicjatyw kulturalnych, będących doskonałą okazją do dobrej zabawie w gronie najbliższych. Fanom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów, organizowanych na Statku Wratislavia. Koncerty i widowiska kulturalne są stałym elementem działalności obiektu i z pewnością trafią w gusta wielu odbiorców. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Obiekt dba, aby zróżnicowane atrakcje sprostały wymaganiom miłośników muzyki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Statek Wratislavia?
Statek Wratislavia znajduje się przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu.
Jakie wydarzenie odbywają się w Statek Wratislavia?
Na Statku Wratislavia odbywają się tu m.in. występy artystyczne w ramach Vertigo Summer Jazz Festival oraz Vertigo Summer Blues Festival.
Kiedy został otworzony Statek Wratislavia?
Statek Wratislavia utworzony został w 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też