Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Prześwit

Prześwit

Warszawa, Freta 39
PrześwitOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Prześwit to instytucja kultury z pracowniami artystycznymi, znajdująca się przy Rynku Nowego Miasta w Warszawie. To wyjątkowa przestrzeń dla wszystkich miłośników kultury i sztuki. W obiekcie znajduje się galeria sztuki współczesnej, galeria fotografii z zapleczem ciemni fotograficznej, scena widowiska, sale warsztatowe oraz studia muzyczne. Galeria Prześwit została wyposażona w odpowiedni sprzęt i warunki do organizowania wydarzeń kulturalnych. Mają tu miejsce eventy dla dzieci, koncerty, wystawy i spektakle.

Organizowane w obiekcie Prześwit wydarzenia to niezapomniane widowiska, pełne pozytywnych emocji i wyjątkowej atmosfery. Repertuar nadchodzących eventów kulturalnych jest pełen ciekawych propozycji widowisk, w tym również tych dla dzieci. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży m.in. przez platformę eBilet.pl.

Prześwit w Warszawie - koncerty

Dlaczego warto odwiedzić Prześwit? Na wydarzeniach dla dzieci i koncertach zawsze dopisuje duża frekwencja, co widać po ilości sprzedanych biletów. Atrakcje, odbywające się w lokalu, to doskonały sposób na niezapomniany wieczór. Odbywające się tu widowiska rozrywkowe i wystawy, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Występy znanych artystów to niezapomniane przeżycia i dobra zabawa dla całej rodziny. Na zaplanowane wydarzenia w Galerii Prześwit, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Jakich artystów ugościła scena Prześwitu w Warszawie? Koncerty, zorganizowane w tym miejscu, umożliwiły widzom ujrzenie na żywo m.in. Mateusza Nagórskiego i Miłosza Wośko w koncercie poświęconym twórczości Jacka Kaczmarskiego. Organizowane w Prześwicie spektakle to doskonała propozycja nie tylko dla amatorów teatru. Cieszą się takim samym dużym zainteresowaniem jak pozostałe wydarzenia kulturalne.

Odbywające się w Prześwit wydarzenia dla dzieci dostarczają widowni masę pozytywnych emocji, dlatego też obiekt cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników kultury, również tych najmłodszych. Chcesz przekonać się, jakie atrakcje przygotowała dla odwiedzających Prześwit? Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Prześwit – wydarzenia dla dzieci

Na organizowanych w Prześwicie wydarzeniach widzowie będą mieli przyjemność ujrzeć na żywo fantastyczne widowiska z udziałem wielu artystów. Eventy rozrywkowe przyciągają publiczność z miasta i okolic spragnioną zabawy w jej najlepszej formie.

Wystawiane w Prześwit spektakle i wystawy to interesujące propozycje dla wszystkich kochających teatr i sztukę. To doskonała forma spędzenia czasu wolnego i ciekawy sposób na relaks. Wydarzenia zostały zaplanowane w taki sposób, aby sprostać wszystkim wymaganiom widzów.

Zaplanowane w Prześwit wydarzenia uwzględniają zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych. Lokal ten stanowi miejsce licznych inicjatyw kulturalnych, będących doskonałą okazją do dobrej zabawie w gronie najbliższych. W Prześwit na spektaklach i eventach dla dzieci nie sposób się dobrze nie bawić. Są gwarancją spędzenia niezapomnianych chwil. Fanom muzyki na żywo i widowisk komediowych, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w obiekcie. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy organizowane przez Prześwit w Warszawie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Prześwit?
Prześwit znajduje się przy ul. Freta 39 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Prześwicie?
W obiekcie miały miejsce takie wydarzenia jak m.in.koncert Mateusza Nagórskiego i Miłosza Wośko poświęcony twórczości Jacka Kaczmarskiego, wystawa zbiorowej "Poczęcie" oraz bajkowy koncert i animacje dla dzieci.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też