Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Sala im. Budki Suflera w Lublinie

Sala im. Budki Suflera w Lublinie

Lublin, Obrońców Pokoju 2
Sala im. Budki Suflera w LublinieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliFani lubią też

Opis

Jeśli nigdy jeszcze nie słyszeliście o Studiu im. Budki Suflera w Lublinie to zdecydowanie najwyższa pora, żeby to zmienić. To jedno z najbardziej atrakcyjnych akustycznie miejsc w Polsce, spełniające wszystkie niezbędne warunki, gwarantujące organizację cieszących się wielkim sukcesem koncertów i innych wydarzeń muzycznych.

Organizatorzy gwarantują niesamowite doznania i zapewniają przede wszystkim o świetnych warunkach akustycznych, panujących na sali koncertowej. Co więcej, nad samym przebiegiem organizowanych przez Studio im. Budki Suflera wydarzeń sprawuje piecze szereg wysoce doświadczonych ludzi, którzy dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół występu.

Miejsce to swoją nazwę zawdzięcza znanemu na całą Polskę zespołowi Budka Suflera. Ten rockowy zespół został założony przez Krzysztofa Cugowskiego i Romualda Lipkę nie gdzie indziej, jak właśnie w Lublinie w 1974 roku. Znani z takich piosenek jak "Jolka Jolka, pamiętasz", "Bal wszystkich Świętych" czy "Takie Tango" zespół od lat dostarcza niezapomnianych emocji kolejnym pokoleniom miłośników muzyki rockowej.

Studio im. Budki Suflera – wydarzenia

Studio im. Budki Suflera ma już na swoim koncie cieszące się dużą popularnością wydarzenia. Jednym z ciekawszych, które miały tam miejsce, z pewnością będzie XX-Lecie zespołu Łydka Grubasa, które odbyło się 3 grudnia ubiegłego roku. Nie zabrakło oczywiście niesamowitej atmosfery na sali i przede wszystkim świetnej zabawy.

Oprócz tego, w ramach organizowanych w Studio im. Budki Suflera koncertów, wystąpili tacy artyści, jak między innymi: Krzysztof Cugowski i Mistrzowie Gitary – legendarny głos polskiego rocka i sześciu niezwykle utalentowanych gitarzystów polskiej sceny muzycznej spotkało się razem i zagwarantowali widzom niezapomniane przeżycia niezwykłym koncertem. Swój występ zorganizował tam również zespół Kombii, grający muzykę z pogranicza pop-rocka i synth popu, założony w 2003 roku. Znani są z piosenek takich jak na przykład: "Pokolenie", "Zaczaruj mnie" i "Miłość znajdzie nas".

W ramach zorganizowanego w Studio im. Budki Suflera wydarzenia, swój koncert dała również Anna Wyszkoni – piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka, autorka tekstów. W latach 1996–2010 była wokalistką zespołu Łzy. Jedne z jej najsłynniejszych piosenek jako solistka to "Biegnij przed siebie" i "Wiem, że jesteś tam".

Studio im. Budki Suflera – bilety

Bilety na wszystkie wymienione wyżej wydarzenia dostępne są do zakupu on-line poprzez serwis e-bilet. Oferowane przez Studio im. Budki Suflera bilety są dostępne za niewielką cenę i gwarantują wielkie emocje związane z koncertami. Jeśli nie chcesz przegapić tak kultowych i długo wyczekiwanych występów już teraz wejdź na stronę i odbierz swój bilet za niewielką cenę. Studio im. Budki Suflera to zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia, zwłaszcza jeśli jesteś fanem prawdziwych rockowych rytmów i polskich (ale nie tylko) wykonawców.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Studio im. Budki Suflera?
Studio im. Budki Suflera znajduje się przy ulicy Obrońców Pokoju 2 w Lublinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Studiu im. Budki Suflera?
Wydarzeniami, które odbywają się w Studio im. Budki Suflera są koncerty (najczęściej zespołów rockowych).
Kiedy zostało otworzone Studio im. Budki Suflera?
Studio im. Budki Suflera zostało otworzone w marcu 2022 roku.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też