Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Port Wisła

Port Wisła

Warszawa, ul, Wał Miedzeszyński 407
Port WisłaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lokal Port Wisła znajduje się na terenie pełnej zieleni i uroku Saskiej Kępy, w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Narodowego. Obiekt ten liczy 150 metrów kwadratowych wraz z dodatkowym tarasem o powierzchni 220 m2. Wolnostojący budynek oddziela od rzeki las, a brak sąsiadów w bezpośredniej okolicy sprawia, że organizowane w Port Wisła wydarzenia mogą odbywać się aż do rana. Lokal przeznaczony jest do organizacji przyjęć, liczących od 20 do 100 osób, a do dyspozycji gości znajduje się parking o powierzchni 300 m2.

Mające miejsca na terenie obiektu Port Wisła wydarzenia to przede wszystkim imprezy zamknięte, takie jak urodziny, imprezy firmowe czy eventy okolicznościowe. Decydując się na skorzystanie z oferty Portu Wisła, zyskujemy dostęp do dwóch wyposażonych barów (z lodówką i zamrażarką), stołów koktajlowych i cateringowych, dwóch łazienek, profesjonalnego oświetlenia i nagłośnienia wraz z konsolą DJ-ską.

Port Wisła – wyróżniki lokalu

Ważnym atutem Portu Wisła jest również jego wystrój – goście mogą spędzać czas przy kominku, korzystając z peryskopów z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Stadion Narodowy. W obiekcie znajdują się morskie bulaje, szklana weranda, palarnia, parkiet do tańczenia oraz huśtawka na suficie. 

Wyjątkowy klimat szklanej werandy przywodzi na myśl skojarzenia ze słoneczną Grecją oraz okalającą ją morską bryzą. Organizowane w Porcie Wisła wydarzenia można upamiętnić dzięki wyjątkowym, tematycznym ściankom zdjęciowym, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością docenią możliwość organizacji grilla.

W zależności od potrzeb organizatora imprezy, istnieje możliwość wynajęcia barmana, fotografa, DJ-a, kelnerów, obsługi sprzątającej, serwisu video oraz ochrony. Obiekt posiada niezbędne zaplecze sanitarne, spełniające aktualne normy do realizacji eventów. Organizowane w Porcie Wisła wydarzenia mogą być uświetnione przy pomocy oświetlenia LED, laserów czy dymu. Organizator może skorzystać również z ekranu projekcyjnego czy rzutnika.

Port Wisła – wydarzenia

Planowane w obiekcie Port Wisła wydarzenia to również biletowane imprezy ogólnodostępne. Jedna z nich to Dino World – wystawa animatronicznych dinozaurów, która dostarcza cenną wiedzę i doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Miejsce spełnia marzenia dzieci, oferując niezwykłe przygody i umożliwiając młodym odkrywcom spędzenia całego dnia w charakterze paleontologa. Na wystawie można było podziwiać ogromną kolekcję dinozaurów w tym modelu, na którym można jeździć.

Port Wisła – bilety

Planujesz wziąć udział w jednej z atrakcji, odbywających się na terenie lokalu Port Wisła? Bilety na nadchodzące wydarzenia są dostępne m.in. na platformie sprzedażowej eBilet.pl. Już dziś zapoznaj się z nadchodzącym harmonogramem tego miejsca i zamów bilety bez wychodzenia z domu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Port Wisła?
Port Wisła znajduje się w Warszawie przy Wale Miedzeszyńskim 407. Na miejsce można dojechać bezpośrednio samochodem, tramwajem w stronę Ronda Waszyngtona bądź metrem do Stadionu Narodowego.
Jakie wydarzenia odbywają się w Porcie Wisła?
Organizowane w Porcie Wisła wydarzenia to zarówno imprezy prywatne, takie jak urodziny, przyjęcia czy eventy firmowe, jak i atrakcje otwarte dla wszystkich zainteresowanych, takie jak wystawy.
Kiedy został otworzony Port Wisła?
Port Wisła został otwarty w 2011 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też