Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Piwna Przystań

Piwna Przystań

Warszawa, Wał Miedzeszyński 407
Piwna PrzystańOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Piwna Przystań zlokalizowana jest przy Wiśle, blisko Wału Miedzeszyńskiego 407, w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. To nadzwyczajna, typowo letnia miejscówka, która pozwala na pełen relaks podczas upalnych dni.

Piwna Przystań - o obiekcie

Lokal może pochwalić się wyjątkowym ogródkiem z leżakami, które są gwarancją odpoczynku i chwili dla siebie, z genialnymi zimnymi trunkami oraz niezapomnianymi wydarzeniami kulturalnymi, które mają tu miejsce.

Organizowane w lokalu Piwna Przystań w Warszawie koncerty to rewelacyjne widowiska, pełne dobrej muzyki i wyjątkowej atmosfery, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rozrywki. Repertuar nadchodzących w obiekcie wydarzeń zapowiada się niezwykle obiecująco. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Piwna Przystań w Warszawie - wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Piwną Przystań w Warszawie? Na koncertach i wydarzeniach kulturalnych zazwyczaj dopisuje duża frekwencja, co widać po ilości sprzedanych biletów. Atrakcje, odbywające się w lokalu to doskonały sposób na udane letnie wieczory. Odbywające się tu widowiska muzyczne, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności z Warszawy i okolic. Na scenie Piwnej Przystani goszczą znani i lubiani przez widzów artyści, których występy dostarczają mnóstwa emocji i wrażeń. To dobra zabawa dla wszystkich fanów muzyki, niezależnie od ulubionego gatunku. Na zaplanowane wydarzenia w Piwnej Przystani w Warszawie, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Jakich artystów ugościła scena Piwnej Przystani w Warszawie? Zostały tu zorganizowane występy takich artystów jak m.in. Polska Wersja, Łydka Grubasa, Darmozjady, Letni Chamski Podryw, Małach/Rufuz, Dr Misio, Dudek P56 oraz JWP/BC.

Organizowane przez Piwną Przystań w Warszawie różnorodne eventy kulturalne i koncerty dostarczają widowni masę pozytywnych emocji. Widzowie uwielbiają dobrą zabawę przy zróżnicowanych rytmach muzyki, a wyjątkowa atmosfera lokalu przyciąga wszystkich, szukających rozrywkowych miejsc na mapie Warszawy. Planujesz odwiedzić Piwną Przystań? Sprawdź aktualne wydarzenia i przekonaj się, jakie atrakcje przygotowała dla odwiedzających ta miejscówka nad Wisłą.

Piwna Przystań w Warszawie - bilety

Piwna Przystań w Warszawie — wydarzenia to widowiska muzyczne, które przyciągają spragnioną rozrywki publiczność z miasta. W obiekcie nad Wisłą na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo występy artystów prezentujących różne dziedziny kultury i sztuki. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu dla miłośników muzyki, niezależnie od ulubionego gatunku.

Zaplanowane przez Piwną Przestrzeń w Warszawie eventy to zróżnicowany repertuar, pełen wyjątkowych propozycji występów artystycznych, które trafią w niejeden gust. Fanom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje koncertów, które mają tu miejsce. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Lokal dba, aby zróżnicowane atrakcje sprostały wymaganiom miłośników kultury – zarówno tych starszych, jak i nieco młodszych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy organizowane przez Piwną Przystań w Warszawie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Piwna Przystań w Warszawie?
Piwna Przystań w Warszawie zlokalizowana jest przy Wiśle, nieopodal Wału Miedzeszyńskiego 407 w dzielnicy Praga Południe.
Jakie wydarzenie odbywają się w Piwna Przystań w Warszawie?
W Piwnej Przystani w Warszawie odbyły się takie koncerty, jak m.in. Łydka Grubasa, Darmozjady, Letni Chamski Podryw, Małach/Rufuz czy Dr Misio.
Kiedy została utworzona Piwna Przystań?
Piwna Przystań została utworzona w 2019 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też