Na czasie

kswagnieszka-chylinskaopener-festivallil-tracydawid-podsiadlovan-gogh
Home Miejsce Parking w Chorzowie

Parking w Chorzowie

Chorzów , ul. Siemianowicka
Parking w ChorzowieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Parking w Chorzowie, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego w Chorzowie, jest największym tego typu obiektem w Polsce. Park Śląski zlokalizowany jest przy Alei Różanej, na pograniczu Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich. Dogodna lokalizacja, Parking w Chorzowie i świetne połączenie z pobliską autostradą oraz komunikacją miejską czynią go bardzo interesującym i chętnie odwiedzanym obiektem w województwie śląskim.

Oprócz funkcji czysto rekreacyjno-sportowej, Park z Parkingiem w Chorzowie jest również organizatorem interesujących wydarzeń kulturalnych, które cieszą się naprawdę sporą popularnością nie tylko wśród mieszkańców województwa, ale turystów zarówno z Polski, jak i zza granicy. Organizowanymi w obiekcie koncertami są najczęściej występy i pokazy artystów muzycznych o ogólnopolskiej i międzynarodowej sławie. 

Parking w Chorzowie – wydarzenia

Park Śląski został wyposażony w dogodny Parking w Chorzowie, zlokalizowany niedaleko obiektu. Najczęściej zostaje uruchamiany podczas wielkich imprez plenerowych i koncertów z udziałem znanych artystów wielkiego formatu. Gdzie odbywają się organizowane na terenie parkingu w Chorzowie wydarzenia? Obiekt ten znajduje się przy ul. Siemianowickiej i doskonale spełnia swoją funkcję. Turyści chętnie korzystają z obiektu podczas trwania jednego z największych festiwali, odbywających się w okolicy – Fest Festivalu. Podczas organizowanych w Parking w Chorzowie koncertach, widzowie mają okazję do fantastycznej zabawy w gronie najbliższych.

Wydarzenia i koncerty, które mają tu miejsce, to doskonałe propozycje występów muzycznych, które zapewnią wiele emocji i niezapomnianych chwil. Fest Festival cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy ilość sprzedawanych biletów. To wielkie show z udziałem znanych i lubianych gwiazd, cenionych za dobrą muzykę przez widzów w każdym wieku. Na bieżące i nadchodzące w Parking w Chorzowie, bilety dostępne są w sprzedaży m.in. na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Parking w Chorzowie?
Parking w Chorzowie znajduje się przy ul. Siemianowickiej.
Jakie wydarzenia odbywają się przy Parkingu w Chorzowie?
W obiekcie odbywają się wydarzenia i koncerty, m.in. Fest Festival, który w 2023 roku ugości m.in. The Chemical Brothers, M83 czy Gibbsa.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też