Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Biuro Centrum w Katowicach

Biuro Centrum w Katowicach

Katowice, ul. Mickiewicza 29
Biuro Centrum w KatowicachOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Biuro Centrum w Katowicach to firma świadcząca szereg uniwersalnych, profesjonalnych usług. Spółka zajmuje się organizacją wszelkich szkoleń, konferencji oraz wydarzeń kulturalnych. Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, co wpływa pozytywnie na akustykę i dźwięk odbywających się tu koncertów i widowisk kulturalnych.

Organizowane przez Biuro Centrum w Katowicach koncerty to występy artystów muzycznych, kabaretowych czy teatralnych, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. W obiekcie mają miejsce zarówno imprezy muzyczne, jak i również widowiska komediowe oraz spektakle teatralne. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Biurze Centrum w Katowicach, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet, m.in. na eBilet.pl.

Biuro Centrum w Katowicach – wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Biuro Centrum w Katowicach to fantastyczny pomysł na udany wieczór. Na terenie obiektu organizowane są koncerty, widowiska kabaretowe oraz spektakle, które przypadną do gustu nie tylko miłośnikom teatru i sztuki. Dlaczego warto odwiedzić Biuro Centrum w Katowicach? Na koncertach zawsze dopisuje pełna frekwencja, o czymś świadczy liczba sprzedawanych na te wydarzenia biletów. Odbywające się tu widowiska to pełne humoru, dobrej muzyki i sztuki eventy, które z pewnością doceni niejeden widz.

Jakie wydarzenia miały miejsce na scenie Biura Centrum w Katowicach? To przede wszystkim interesujące spektakle teatralne, które przypadną do gustu wszystkim wielbicielom kultury. "Instrukcja obsługi faceta", "Zaklinacz kobiet", "Master of sex", "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" – to jedne z najpopularniejszych widowisk, które miały miejsce w obiekcie. Organizowane przez Biuro Centrum w Katowicach wydarzenia kulturalne, uznawane są za naprawdę ekscytujące widowiska, dostarczające widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Stanowią jedyną w swoim rodzaju rozrywkę, która przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym widzom.

Biuro Centrum w Katowicach – koncerty

Biuro Centrum w Katowicach to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie miasta. Jest chętnie odwiedzane przez publiczność, szukającą interesującej rozrywki dla siebie czy swoich bliskich. W odbywających się w obiekcie wydarzeniach często uczestniczą nie tylko mieszkańcy z Katowic, ale również z okolicznych miast. Miłośnikom muzyki na żywo czy teatru, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych przez Biuro Centrum w Katowicach.

Repertuar nadchodzących wydarzeń pełen jest ciekawych i zróżnicowanych propozycji występów i pokazów, które dostarczą widzom mnóstwa niezapomnianych emocji i sporą dawkę dobrej zabawy. Koncerty i widowiska mające miejsce w obiekcie to przede wszystkim występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Biuro Centrum w Katowicach – bilety

Na organizowanych przez Biuro Centrum w Katowicach eventach kulturalnych widać tłumy widzów. Takie widowiska cieszą niesłabnącą popularnością wśród publiczności ze Śląska. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Biuro w Katowicach. Bilety na poszczególne wydarzenia dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Biuro Centrum w Katowicach?
Biuro Centrum w Katowicach znajduje się przy ul. Mickiewicza 29.
Jakie wydarzenia odbywają się w Biuro Centrum w Katowicach?
W Biuro Centrum w Katowicach odbywają się koncerty i wydarzenia kulturalne, m.in. spektakle pt. "Zaklinacz kobiet", "Master of sex" oraz "Mężczyźni są z Marsa. Kobiety z Wenus".
Kiedy zostało utworzone Biuro Centrum w Katowicach?
Biuro Centrum w Katowicach zostało utworzone w 1994 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też