Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Klub Muzyczny Hol

Klub Muzyczny Hol

Kraków, Marii Konopnickiej 28
Klub Muzyczny HolOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Muzyczny Hol to stosunkowo nowe miejsce na muzycznej mapie Krakowa, które znajduje się w doskonale znanej mieszkańcom Hali Forum. Kultowa lokalizacja oraz imprezowy charakter lokalu sprawiają, że z miejsca się stał jednym z ulubionych miejsc Krakusów oraz odwiedzających miasto turystów. Otwarta przestrzeń klubu może pomieścić nawet 1500 osób. Przed klubem znajduje się plaża, na której mają miejsce letnie eventy.  Klub Muzyczny Hol jest miejscem spotkań towarzyskich oraz styczności z muzyką i sztuką. Jak deklarują właściciele lokalu,  scena klubu jest otwarta na wszystkie gatunki muzyki, od ciężkiego rockowego grania po modne elektroniczne brzmienie.

 

Centralne miejsce w klubie muzycznym Hol zajmuje rozległy Coctail Bar serwujący klasyczne koktajle oraz wymyślne autorskie kompozycje. We wnętrzu klubu znajduje się także scena z nagłośnieniem i profesjonalnym oświetleniem. W lokalu odbywają się koncerty, imprezy taneczne oraz inne muzyczne eventy. Klub Muzyczny Hol jest także miejscem występów komików i spotkań oraz dyskusji z ciekawymi gośćmi. W klubie można także obejrzeć transmisje zawodów sportowych na dużym ekranie. Bilety na koncerty, spotkania i wydarzenia w Klubie Muzycznym Hol można nabyć online lub na miejscu.

Klub Muzyczny Hol – wydarzenia

Wydarzenia w klubie Muzycznym Hol to cały przekrój rozrywkowych i muzycznych propozycji. Na klubowej scenie prowadzone są spotkania z artystami, kabareciarzami oraz podróżnikami. Tylko w tym roku goście klubu był Karol Modzelewski w programie „Afryka”. W klubie odbywają się także imprezy tanczene , jak latynoska Fiesta! w Hali Forum, czy elektroniczne Interdisco z DJ-em Wąsem.  Klub organizuje także imprezy sylwestrowe.

Klub Muzyczny Hol– koncerty 2022

Krakowski Klub Muzyczny Hol posiada w pełni profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako miejsce wystąpień muzycznych. Klub Muzyczny Hol koncerty 2022 to m.in. sugar-pop w wykonaniu Marie, chill zespołu RETO oraz  mocne rockowe granie zespołu Azareth i Zombi. Na scenie pojawi się także kanadyjska piosenkarka Michelle Gurevich oraz One Morning Left.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muzyczny Hol?
Klub Muzyczny Hol znajduje się przy ulicy Marii Konopnickiej 28. Adres znany jest przede wszystkim ze względu na brutalistyczną architekturę Hotelu Forum, w którym zlokalizowany jest klub. Zakole Wisły z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu należy do jednych z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klub Muzyczny Hol?
W Klubie Muzycznym Hal odbyły się liczne wydarzenia, koncerty i spotkania. Na klubowej scenie wystąpił m.in. Karol Modzelewski w programie „Afryka” oraz zagrał Dj Wąs. Koncerty 2022 w Klubie Muzycznym Hol to m.in. występ Phillipa Brackena Band, Sean Nicholas Savage oraz koncert Gramy dla Ukrainy. Klubokawiarnia regularnie gości DJ-ów i przedstawicieli muzyki elektronicznej. Bilety na wydarzenia klubokawiarni OPO dostępne są w sprzedaży online i na miejscu.
Kiedy został utworzony Klub Muzyczny Hol?
Klub Muzyczny Hol jest częścią koncertowo-imprezowo-gastronimicznego kompleksu Forum. Odnowiona przestrzeń została oddana do użytku latem 2021.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też