Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Miejsce Klub Komediowy Puenta

Klub Komediowy Puenta

Warszawa, Kolejowa 8/10
Klub Komediowy PuentaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Komediowy Puenta w Warszawie to miejsce powstałe z myślą o stworzeniu miejsca spotkań dla osób, będących miłośnikami szeroko pojętej sceny komediowej. Przyświecający Puencie cel to budowanie publiki stworzonej z wszystkich osób, które nade wszystko cenią sobie śmiech i dobrą zabawę, nie ograniczając się przy tym do jednej kategorii komedii.

Organizowane przez Klub Komediowy Puenta wydarzenia to nie tylko programy stand-upowe z udziałem najbardziej znanych artystów polskiej sceny rozrywkowej. W planach dalszego rozwoju tego miejsca warto wymienić m.in. spotkania w duchu Open Mic, sesje improwizowane oraz zyskujące niemałą popularność w Polsce roasty.

Klub Komediowy Puenta – wydarzenia

Eventem, który otworzył listę organizowanych w Klubie Komediowym Puenta wydarzeń, był występ czołówki polskiego stand-upu, prowadzony przez duet Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski. Urodzony we Wrocławiu Bartosz Zalewski jest twórcą Wrocławskiego stand-upu, członkiem Stand-up Polska i autorem cztery solowych programów – aktualnie prezentuje swój solowy show "Nic o komedii".

Jasiek Borkowski to jedna z ikon polskiego stand-upu, który na przestrzeni swojej komediowej działalności gościł już m.in. w Comedy Central, TVP2, TVNie, zyskując przy tym wielu oddanych fanów. Jasiek jest magikiem słowa, który doskonale przekształca otaczającą nas codzienności w humor. Obecnie pracuje nad swoim solowym programem, który ma w planach nagrać w najbliższym czasie, przynosząc radość miłośnikom stand-upu w całej Polsce.

Klub Komediowy Puenta – stand-up

Jedną z największych gwiazd, którą można było zobaczyć podczas zorganizowanych w Klubie Komediowym Puenta wydarzeń stand-upowych, jest Mama Na Obrotach, która wyruszyła w swoją pierwszą ogólnopolską trasę z autorskim programem. 

Popularność internetowej twórczyni rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy to za namową siostry zaczęła się dzielić swoim poczuciem humoru z resztą użytkowników TikToka. Autorka w krótkim czasie zyskała aż 6 milionów fanów, stając się jednym z najważniejszych fenomenów polskiego internetu. Jej sekret? Charyzma, autentyzm i zdolność do śmiania się z siebie, które w połączeniu z jej niekończącą się energią i zabawnymi anegdotami sprawiły, że stała się ulubienicą wielu osób ceniących autentyczność. 

Program "Mój pierwszy raz" to jej debiutanckie kroki w stand-upie, opisujące jej podróż przez najzabawniejsze i najbardziej niezapomniane chwile jej życia. Te osobiste anegdoty, pełne humoru i dowcipu, są esencją jej pierwszego występu. 

Klub Komediowy Puenta – bilety

Chcesz spędzić doskonały wieczór, śmiejąc się do rozpuku na szerokiej gamie zróżnicowanych wydarzeń, które regularnie organizuje Klub Komediowy Puenta? Bilety na nadchodzące eventy są dostępne m.in. przez internet na popularnych portalach sprzedażowych, takich jak eBilet.pl. Już dziś zapewnij sobie wejściówkę na przyszłe atrakcje i zagwarantuj sobie doskonałą odskocznię od rutyny dnia codziennego, udając się na występy najbardziej utalentowanych przedstawicieli nieustannie rozwijającej się polskiej sceny stand-upowej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Komediowy Puenta?
Klub Komediowy Puenta znajduje się przy ulicy Kolejowej 8/10 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Komediowym Puenta?
Mające miejsce w Klubie Komediowym Puenta wydarzenia to przede wszystkim występy najbardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny stand-up oraz roasty, sesje Open Mic czy improwizacje.
Kiedy został otworzony Klub Komediowy Puenta?
Klub Komediowy Puenta został otworzony 25 lutego 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też