Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Hotel Imperial Sopot

Hotel Imperial Sopot

Sopot, Księdza Augustyna Kordeckiego 10
Hotel Imperial SopotOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Imperial to jeden z dwóch budynków wchodzących w skład ekskluzywnego kompleksu Rewita Sopot, który położony jest tuż przy nadmorskiej promenadzie. Goście obiektu mogą skorzystać z nowoczesnych pokoi oraz apartamentów z bajkowym widokiem na morze i plażę. Jak zapewniają sami gospodarze, Hotel Imperial Sopot stanowi doskonałe miejsce na urlop dla wszystkich osób, które szukają różnorodnych form wypoczynku – wczasowicze mogą zdecydować się m.in. na aktywności sportowe, długi spacer wzdłuż linii brzegowej morza czy uczestnictwo w rozmaitych imprezach zorganizowanych. Do dyspozycji gości pozostaje ponad 180 miejsc noclegowych na terenie całego kompleksu, kort tenisowy, boiska do gier zespołowych oraz bogato wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe.

Hotel Imperial Sopot – bilety na koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Hotel Imperial Sopot? Koncerty i eventy tematyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem wczasowiczów. Chętni goście mieli okazję wziąć udział w bajkowym balu sylwestrowym – wyjątkowa noc sylwestrowa z bezpośrednim widokiem na polskie morze wywarła na nich ogromne wrażenie. Podczas Sylwestra w kompleksie Rewita przygotowano także show, które poprowadził DJ. Uczestnicy imprezy bawili się przy doskonałej muzyce oraz smacznym jedzeniu. Bilety na wydarzenie dostępne były po wcześniejszej rezerwacji miejsca.

Hotel Imperial Sopot – bilety na wydarzenia tematyczne

Na terenie Hotelu Imperial Sopot zorganizowano również wyjątkowe wydarzenie dedykowane osobom specjalizującym się w branży beauty. Kongres Medycyny Estetycznej przyciągnął do nadmorskiej placówki mnóstwo osób, które związane są z nowoczesną kosmetologią estetyczną – specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologów oraz ekspertów do spraw makijażu permanentnego.

Prelegenci zapoznali uczestników z tematem związanym z powikłaniami i komplikacjami pozabiegowymi oraz udzielaniem pierwszej pomocy. Głos zabrał także doświadczony ratownik medyczny, prawnik oraz przedstawiciele grupy ubezpieczeniowej. Kongres ten wzbogacono dodatkowo o pokazy, warsztaty oraz panel dyskusyjny.

Podczas wydarzenia prelekcję wygłosił m.in. doktor Norbert Żochowski, który przybliżył uczestnikom temat kwasu hialuronowego, nici 4D oraz anatomii. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także wykład Małgorzaty Ruprich – właścicielki Esthetic Institute, wykładowczyni akademickiej, autorki licznych publikacji i prac naukowych oraz absolwentki Oxford Brookes University. Prelegentka przedstawiła uczestnikom temat powikłań, które mogą wystąpić po zabiegach estetycznych i makijażu permanentnym.

Hotel Imperial Sopot – wydarzenia dla dzieci

Organizowane przez Hotel Imperial koncerty i eventy dla dzieci za każdym razem cieszą się zainteresowaniem najmłodszych wczasowiczów. Młodzież i dzieci mieli okazję brać udział w specjalnych zajęciach, które przygotował ośrodek Rewita Sopot. Dzieci mogły się sprawdzić podczas takich aktywności, jak m.in. wspólne wykonywanie naklejek z imionami w ramach integracji, twórcze warsztaty z tworzenia masek karnawałowych i zwierzątek z filcu, kreatywne tworzenie balonowych zwierzątek, malowanie symboli morskich czy wspólne przygotowywanie plakatu pamiątkowego. Gospodarze przewidzieli także liczne konkursy oraz dyplomy w podzięce za uczestnictwo w przygotowanym wydarzeniu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Imperial Sopot?
Hotel Imperial znajduje się w samym sercu miasta Sopot przy ulicy Kordeckiego 10.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hotelu Imperial Sopot? Koncerty i szkolenia
Wydarzenia, które odbywają się w Hotelu Imperial Sopot, to m.in. konferencje, warsztaty, imprezy tematyczne oraz koncerty. Bilety na eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzony Hotel Imperial Sopot?
Hotel rozpoczął działalność kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też