Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Studio Transcolor

Studio Transcolor

Warszawa, Szeligowska 48
Studio TranscolorOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Transcolor Studio mieści się przy ul. Szeligowskiej 48 w Warszawie. Hala ma powierzchnię 1575 m2. Miejsce to służy głównie do produkcji telewizyjnych. Nagrywano tutaj m. in. programy The Wall. Wygraj marzenia, You Can Dance - Po prostu tańcz!, Mam Talent, Taniec z gwiazdami. Ponadto Transcolor Studio obsługuje imprezy plenerowe. Ostatnio były to LOTTO Eurovolley Poland 2017, Czad Festiwal, TOP of the TOP Festival Sopot 2017.

Hala Transcolor w Warszawie – wydarzenia

Hala Transcolor w Warszawie ma do dyspozycji jedne z największych hal widowiskowych w stolicy. Ogromna przestrzeń i znakomicie wyposażone zaplecze techniczne pozwalają na organizację rozmaitych wydarzeń takich jak koncerty i eleganckie gale. Studio Transcolor zazwyczaj zajmuje się produkcją programów telewizyjnych. Bilety na popularne widowiska, talent-shows oraz talk-shows różnych stacji telewizyjnych można kupić przez internet.

Organizowane przez Halę Transcolor wydarzenia to m.in. występy kabaretowe. Ulubieni polscy artyści często goszczą w podwarszawskim studiu, bawiąc publiczność zgromadzoną na sali i widzów przed telewizorami. W Studiu Transcolor nagrywany jest m.in. cykl Młodzi i Moralni – kolejna odsłona pasma Kabaret na Żywo. Program prowadzą Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju.

 

W Transcolor Warszawa organizowane były także kabaretowe wydarzenia Tego jeszcze nie grali, Kabaret Smile – Tu i teraz czy Klinika Skeczów Męczących. You Can Dance i nowy sezon Mam Talent – również te widowiska gości w sobie Hala Transcolor. Bilety na wydarzenia organizowane w studiu możesz nabyć na naszej stronie!

 

Transcolor stał się także miejscem wyjątkowych koncertów w ramach 26. POL'AND'ROCK FESTIVAL ONLINE - NAJPIĘKNIEJSZA DOMÓWKA ŚWIATA. W związku z pandemią trzy dni muzyki i spotkań odbyły się w formie zdalnej. W Transcolor wystąpili m.in. Majka Jeżowska, Nocny Kochanek, BOKKA i Łydka Grubasa.

Hala Studio Transcolor Warszawa bilety

Bilety na widowiska, festiwale i wydarzenia rozrywkowe w Hali nr 1 Studia Transcolor do zakupienia na stronie eBilet.pl. Największy wybór biletów na imprezy, szybka oraz bezpieczna transakcja, oficjalny kanał sprzedaży – sprawdź już teraz!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Transcolor?
Obiekt zlokalizowany jest w Szeligach pod Warszawą przy ulicy Szeligowskiej 48. Naprzeciwko głównych drzwi znajdują się wejścia do hal.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Transcolor?
Gospodarzem Kliniki Skeczów Męczących, czyli cyklu kabaretowego telewizji Polsat, była właśnie Hala Transcolor. Bilety na wydarzenia można było zdobyć wygodnie przez internet.
Kiedy utworzona została Hala Transcolor?
Hala Transcolor w Warszawie (a w zasadzie w Szeligach pod Warszawą) powstała w 2008 roku. Mieści w sobie studio produkcji filmowej i telewizyjnej oraz hale widowiskowe.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn