Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka

Pentatonix

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

PentatonixO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na koncert najsłynniejszego zespołu acapella Pentatonix. który odbędzie się 15 maja 2023 roku w warszawskim COS Towar. Jako support zaprezentuje się Ellie Dixon. Pentatonix w Polsce bilety już dostępne.

Timing koncertu:

  • 17:30 - otwarcie bram
  • 20:00 - support: Ellie Dixon
  • 21:00 - Pentatonix 

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Pentatonix koncert

Pentatonix słusznie owiany legendarną sławą zmuszony został do ponownego przeniesienia swojej światowej trasy koncertowej. Tym samym przesunięty został również termin polskiego występu grupy.

 

Chociaż fani Pentatonix muszą wykazać się nie lada cierpliwością, to w tym wypadku bez wątpienia jest na co czekać. Pentatonix to prawdziwe wokalne mistrzostwo świata. Piątka artystów tworzących muzykę łączącą niemal wszystkie gatunki świata rozkochała w sobie setki tysięcy ludzi za sprawą swoich nietuzinkowych głosów. Poza tworzeniem oryginalnych utworów, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych, które każdego roku biją rekordy popularności.

 

Amerykanie zdobyli już 3 nagrody Grammy, a ich albumy stale goszczą na liście Billboard (dziesięć płyt sięgnęło TOP10 tego zestawienia, w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem. Ich kanał na YouTube subskrybuje ponad 17 milionów osób, a ich filmy zostały obejrzane już ponad 4 miliardy razy. Te liczby mówią same za siebie – Pentatonix to potężna marka, a ich występ na żywo będzie wydarzeniem, które na lata pozostanie w pamięci słuchaczy.

Ellie Dixon

Określana jako “cudowne dziecko indie-popu”, 24-letnia Ellie Dixon pisze i produkuje nośne kawałki pełne groove’u i poczucia humoru. W swoim sypialnianym studiu w Cambridge stworzyła unikatową wersję samoświadomego, przemyślanego alt-popu w którym łączą się też wpływy rapu, jazzu i R&B. Życiowe nauczki i frustracje pobrzmiewają u Ellie poprzez dowcipne teksty i wpadające w ucho melodie. Wśród inspiracji wymienia Easy Life, Remi Wolf, Still Woozy, BENEE oraz Andersona .Paaka, chociaż w jej muzyce pobrzmiewa indywidualna osobowość, kreatywność i zamiłowanie do wychodzenia poza konwencje

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też