Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Miejsce Ośrodek Kultury Arsus

Ośrodek Kultury Arsus

Warszawa, Traktorzystów 14
Ośrodek Kultury ArsusOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ośrodek Kultury Arsus jest samorządową instytucją kultury, zajmującą się nie tylko szeroko pojętą edukacją kulturalną oraz jej rozpowszechnianiem, ale również organizacją wszelkich wydarzeń kulturalnych. Obiekt został wyposażony w salę widowiskową, posiadającą odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, co pozwala na organizowanie koncertów, spektakli, widowisk kabaretowych, wszelkich pokazów oraz wystaw.

Prezentowane w placówce oświatowej wydarzenia kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców miasta. Świadczy o tym ilość sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Mające miejsce w Ośrodku Kultury Arsus koncerty, występy oraz pokazy to inicjatywy promujące artystów reprezentujących różne dziedziny rozrywki, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży zarówno stacjonarnie, jak i on-line, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Ośrodek Kultury Arsus: wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Ośrodku Kultury Arsus, to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia teatralne, koncerty i widowiska komediowe z udziałem znanych i lubianych artystów.

Dlaczego warto odwiedzić Ośrodek Kultury Arsus? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu miłośnikowi szeroko pojętej kultury wybrać propozycję w sam raz dla siebie. Na scenie Ośrodka Kultury Arsus wystąpili m.in. Stanisław Sojka, Zakopower, Teresa Werner, Kabaret Pod Wyrwigroszem oraz Kabaret Jurki.

Obiekt słynie również z organizacji spektakli teatralnych. Odbyły się tu takie pokazy kulturalne, jak m.in. "Mayday 2", "Kobieta pierwotna" oraz "Pomoc domowa". Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Ośrodku Kultury Arsus, bilety dostępne są w sprzedaży przez internet i na eBilet.pl.

Ośrodek Kultury Arsus: koncerty

Ośrodek Kultury Arsus uznawany jest za przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury, i to niezależnie od wieku. Fanom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w obiekcie.

Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełen ciekawych, które z pewnością zbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Na organizowanych przez Ośrodek Kultury Arsus eventach nie brakuje tłumów tłoczących się pod sceną. Te niezwykle ciekawe koncerty, kabarety czy spektakle to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Ośrodek Kultury Arsus, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Ośrodek Kultury Arsus?
Ośrodek Kultury Arsus znajduje się przy ul. Traktorzystów 14 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Ośrodek Kultury Arsus?
W obiekcie odbyły się takie wydarzenia, jak m.in. spektakle pt. "Selfie.com.pl" i "Pikantni", występy Kabaretu Jurki, a także koncerty Stanisława Sojki oraz Teresy Werner.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też