Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Scena KOCJANA

Scena KOCJANA

Warszawa, Kocjana 3
Scena KOCJANAOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena Kocjana to sala widowiskowa na warszawskim Bemowie znajdująca się w Centrum o tej samej nazwie. Centrum Kochana prowadzi działalność kulturalną, oświatową oraz stwarza możliwość organizacji imprez okolicznościowych.

Sąsiedztwo zalesionego terenu i brak charakterystycznego dla stolicy hałasu sprawiają, że panują tu idealne warunki do wypoczynku i rozrywki. Scena Kocjana jest przestrzenią widowiskową przeznaczoną dla 195 osób. Obiekt posiada pełne wyposażenie multimedialne i nagłośnienie konferencyjne, dzięki czemu może służyć jako miejsce wystąpień, prezentacji, koncertów muzycznych oraz spektakli teatralnych.

Klimatu dodają także fotele teatralne z rozkładanymi stolikami oraz podwyższona scena. Bliskość restauracji i przestronne foyer sprawdzają się z kolei podczas bankietów, wystaw oraz wernisaży.

Wszechstronna działalność Centrum oraz jej stała współpraca z teatrem IMKA Tomasza Karolaka sprawiają, że Scena Kocjana stała się ważnym punktem na mapie Bemowa. Scena działa także z Mazowieckim Teatrem Muzycznym imieniem Jana Kiepury, z którym organizuje teatry muzyczne i koncerty dedykowane najmłodszym.

Scena Kocjana – wydarzenia, spektakle i koncerty

Scena Kocjana to miejsce, które obfituje w wydarzenia artystyczne dedykowane różnym typom odbiorców. Przykładem mogą być koncerty dla dzieci – we współpracy z Mazowieckim Teatrem Muzycznym odbył się tutaj pokaz "Uśmiechnij się z Kiepurą". Muzyczne przedstawianie przeniosło młodą publiczność do czasów sławnego śpiewaka z Sosnowca i jego żony – śpiewaczki Marty Eggerth.

Inną propozycją dla dzieci jest m.in. przedstawienie "Pchła Szachrajka", czyli opowieść o eleganckiej i inteligentnej, choć nie zawsze uczciwej, Pchle, która w trakcie przedstawienia przeżywa zaskakującą metamorfozę.

Dorośli mogli bawić się z kolei na koncercie "Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego", w ramach którego zagrano takie przeboje, jak "Strasznie lubię cię piosenko", "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre", "Po co babcię denerwować", "Układanka" czy "Absolutnie". Utwory wykonywali m.in. Hanna Śleszyńska, Jakub Gąsowski oraz Magdalena Smalara.

Na deskach Sceny Kocjana odbył się również Wiosenny Koncert Operetkowy, który był dla widowni okazją do spotkania z lubianymi i popularnymi ariami z klasycznych operetek. Wśród wykonawców znaleźli się tacy artyści, jak Justyna Sławiec-Korzeń, Mateusz Zajdel oraz znany widzom Mazowieckiego Teatru Muzycznego zespół Strauss Ensemble.

Scena Kocjana – bilety na koncerty i wydarzenia

Bilety na wydarzenia organizowane na terenie Sceny Kocjana można nabyć z wyprzedzeniem drogą online. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i duże zainteresowanie spektaklami oraz koncertami, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Harmonogram wydarzeń i eventów artystycznych dostępny jest online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Scena Kocjana?
Scena Kocjana znajduje się w budynku Centrum Kocjana przy ulicy Kocjana 3 w Warszawie. Bliskość linii metra i licznych przystanków komunikacji miejskiej ułatwia gościom łatwy dojazd do obiektu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Scenie Kocjana w Warszawie?
Na Scenie Kocjana odbyły się takie przedstawienia, jak „Sielska Wpadka”, „Niespodziewany Powrót”, „Przygody Pchły Szachrajki” oraz spektakle organizowane wraz z teatrem IMKA. Scena gościła także artystów, którzy wystąpili w ramach Wiosennego Koncertu Operetkowego.
Kiedy została utworzona Scena Kocjana w Warszawie?
Scena Kocjana została utworzona wraz otwarciem Centrum Kocjana na warszawskim Bemowie, od kilku już lat oferując gościom różnorodne formy rozrywki na najwyższym poziomie.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też