Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Dom Kultury Kadr

Dom Kultury Kadr

Warszawa, Rzymowskiego 32
Sprawdź wydarzenia
Dom Kultury KadrOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Warszawska placówka rozpoczęła swoją działalność w 1979 roku za sprawą oddolnej, społecznej inicjatywy na Mokotowie. 6 października 2017 roku nastąpiła uroczysta inauguracja siedziby Domu Kultury Kadr, która mieści się przy ulicy Rzymowskiego 32.

Instytucja ta to ponad 7000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni – na terenie obiektu znajduje się 15 pracowni tematycznych, sale widowiskowe oraz studio nagraniowo-fotograficzne. Wydarzenia organizowane przez Dom Kultury Kadr dedykowane są licznej grupie odbiorców – w warsztatach biorą udział zarówno dzieci oraz młodzież, jak i dorośli. Proponowane przez gospodarzy aktywności stanowią więc doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie całej rodziny.

Warto dodać, że na terenie placówki regularnie odbywają się także koncerty oraz eventy muzyczne, przyciągając na widownię miłośników różnorodnych brzmień. Bilety na imprezy dostępne są najczęściej w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl.

Dom Kultury Kadr – wydarzenia dla dzieci i młodzieży

Warszawski Dom Kultury Kadr organizuje liczne zajęcia tematyczne, które dedykowane są dzieciom i młodzieży. Najmłodsi mogą wziąć udział w treningach karate, podczas których instruktorzy przedstawiają im najważniejsze ruchy, pomagające m.in. w wykonaniu rzutu przez pchnięcie lub uderzenie.

Jakie zajęcia ruchowe dla nastolatków organizuje Dom Kultury Kadr? Wydarzenia dla starszej młodzieży to m.in. relaksacyjne sesje jogi, podczas których uczestnicy pracują nad niwelowaniem dysbalansów i przeciążeń, poprawą mobilności i stabilizacji oraz rozwojem wytrzymałości.

Dom Kultury Kadr – zajęcia sportowe dla seniorów

Wydarzenia i treningi sportowe, które organizuje warszawski dom kultury, cieszą się także sporym zainteresowaniem seniorów. Uczestnicy mają okazję wziąć udział w zajęciach z gimnastyki wzmacniająco-rozciągającej, podczas których pracują oni nad poprawą kondycji mięśni oraz uelastycznieniem więzadeł i ścięgien.

Seniorzy uczą się także tańca towarzyskiego w różnych grupach zaawansowania. W Domu Kultury Kadr odbywają się m.in. treningi samby, rumy, tanga oraz walca wiedeńskiego. Koszt miesięcznego biletu na zajęcia oscyluje w granicach 45 złotych.

Dom Kultury Kadr – bilety na koncerty

W ostatnich tygodniach Warszawiacy mieli okazję zobaczyć Chór VRC, który przyciągnął całe tłumy do Domu Kultury Kadr. Koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu artystów pełen był tradycyjnych pieśni z różnych zakątków świata. Zespół zagrał takie utwory, jak m.in. "Tryumfy", "Oj maluśki, maluśki", "Przybieżeli do Betlejem", "Bóg się rodzi" czy "Joy to the world".

Jacy muzycy gościli jeszcze na scenie Domu Kultury Kadr? Bilety na koncert Mai Baczyńskiej cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród miłośników plemiennych kultur. Artystka zaprezentowała widowni zachwycający repertuar pełen energicznych, momentami nieco improwizowanych dźwięków, przybliżając ich do tradycji dawnych ludów Ameryki Północnej oraz Afryki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury Kadr?
Placówka znajduje się w Warszawie przy ulicy Rzymowskiego 32. Do obiektu można dostać się bezpośrednią komunikacją miejską, zarówno autobusami, jak i metrem.
Jakie wydarzenia odbywają się w Dom Kultury Kadr? Koncerty i warsztaty tematyczne
Instytucja regularnie organizuje różnego rodzaju imprezy. Na terenie placówki odbywają się m.in. warsztaty, spotkania tematyczne, koncerty oraz spektakle improwizowane.
Kiedy został otworzony Dom Kultury Kadr?
Dom Kultury Kadr rozpoczął działalność w 1979 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też