Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungkryminalny-poznan-prezentuje
Home Miejsce Hala Sportowa OSiR Ochota

Hala Sportowa OSiR Ochota

Warszawa, Nowowiejska 37b
Hala Sportowa OSiR OchotaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Sportowa Osir Ochota jest nowoczesnym kompleksem sportowym, przystosowany do organizacji atrakcji sportowych, w których mogą brać udział nie tylko dla zawodowi sportowcy, ale również amatorzy. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. Regularnie odbywają się tu nie tylko sportowe rozgrywki, ale również wydarzenia kulturalne, które przyciągają miłośników rozrywki z Warszawy i okolic.

Dlaczego warto odwiedzić Halę Sportową Osir Ochota? Na koncertach widzowie mają okazję ujrzeć na żywo występy swoich ulubionych artystów, a eventy sportowe to prawdziwa gratka, pełna pozytywnych emocji dla wszystkich miłośników sportu i rekreacji. Koncerty mające miejsce w obiekcie, przyciągają liczne tłumy widzów, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów.

Hala Sportowa Osir Ochota – wydarzenia

Warszawa jest miastem, gdzie każdy spragniony zabawy widz znajdzie rozrywkę dopasowaną do siebie i swoich potrzeb. Wiele placówek oświatowych, miejsc kulturalnych, restauracji czy klubów oferuje ciekawe propozycje występów muzycznych czy kabaretowych oraz wystawy i pokazy, które dostarczą mnóstwa przyjemności i doładują pozytywnymi wibracjami. Jest w czym wybierać. Jednak Hala Sportowa Osir Ochota – wydarzenia – to coś więcej niż rozrywka. Na nadchodzące imprezy sportowe i kulturalne, bilety dostępne są na eBilet.pl.

Odbywające się tu wydarzenia kulturalne i sportowe to emocje, o których długo nie można będzie zapomnieć. Wyjątkowe propozycje występów artystycznych i sportowych rozgrywek dostarczą widzom zabawy i zapewnią relaks. To fantastyczna propozycja również na wyjście z najbliższymi. Jakie atrakcje miały miejsce w Hali Sportowej Osir Ochota? Koncerty oraz rozrywki sportowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. W zawodach i spotkaniach ligowych chętnie biorą udział fani sportu i miłośnicy adrenaliny. W obiekcie odbywają się Mistrzostwa Polski i rozrywki ligowe, ale również targi, jak m.in. Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów, wystawy, m.in. "Impresjoniści i postimpresjoniści", a także imprezy tematyczne i występy.

Hala Sportowa Osir Ochota – bilety

Organizowane w Hali Sportowej Osir Ochota eventy kulturalno-sportowe są doskonałą propozycją na spędzenie czasu wolnego, dlatego tak widzowie tak chętnie uczestniczą we wszystkich proponowanych formach rozrywki. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, mających miejsce w tej warszawskiej Hali, prezentuje się naprawdę obiecująco.

Repertuar imprez kulturalno-sportowych to propozycje występów, eventów tematycznych i sportowych rozgrywek, które przypadną do gustu nawet widzom o wysublimowanym guście. Dlaczego warto zapoznać się z harmonogramem Hali Sportowej Osir Ochota? Miłośnicy kultury i sportu znajdą tu naprawdę wiele fantastycznych propozycji wydarzeń, które zapewnią mnóstwo zabawy i emocji. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Warto pamiętać, że na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – do Hali Sportowej Osir Ochota bilety dostępne są online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowa Osir Ochota?
Hala Sportowa Osir Ochota znajduje się przy ul. Nowowiejskiej 37b w Warszawie, w dzielnicy Ochota.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hala Sportowa Osir Ochota?
W obiekcie mają miejsce wydarzenia kulturalne i sportowe, m.in. Mistrzostwa Polski i rozrywki ligowe, targi, np. Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów czy wystawy "Impresjoniści i postimpresjoniści".

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też