Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Cafe Niebo

Cafe Niebo

Wrocław, Ruska 51
Sprawdź wydarzenia
Cafe NieboOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Niebo Cafe to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane na mapie Dolnego Śląska, które przyciąga nie tylko niebanalnym wystrojem, ale również smacznym jedzeniem oraz obietnicą dobrej zabawy przy wyjątkowej rozrywce. Obiekt znajduje się w klubowej, nocnej części Wrocławia, w Pasażu Niepolda, czyli imprezowym zakątku miasta. Jest to jednak zupełnie inny od otaczających go dyskotek lokal.

Niebo Cafe - o obiekcie

Lokal posiada klimatyczne i przytulne wnętrze, które świetnie wpasowuje się w charakter tego miejsca. Panuje tu nastrojowy, barowy klimat. W Niebo Cafe do dyspozycji gości jest bogato wyposażony bar. Odbywają się tu niezwykłe inicjatywy, np. spotkania z artystami czy jam sessions. Obiekt zajmuje się również organizacją wszelkich wydarzeń kulturowych. W Niebo Cafe koncerty i stand-upy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów z Wrocławia i okolic. Bilety na nadchodzące eventy, dostępne są do kupienia przez eBilet.pl.

Niebo Cafe - stand-up

Niebo Cafe to wydarzenia kulturalne oferujące rozrywkę dla całej rodziny. Regularnie organizowane są tu nie tylko koncerty, ale również widowiska kabaretowe, stand-upy i pokazy. Dlaczego warto odwiedzić Niebo Cafe? Na koncertach i eventach kulturalnych każdy widz znajdzie coś dla siebie. To ciekawe propozycje występów artystycznych mniej lub bardziej znanych artystów polskiej sceny muzycznej i kabaretowe. Wydarzenia Niebo Cafe Wrocław są zazwyczaj biletowane – bilety dostępne są przez platformę eBilet.pl.

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł rozrywki dla osób, szukających sposobu na relaks i odpoczynek. To świetny lokal, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia, którzy cenią sobie niebanalne miejsca. Jakich artystów gościło Niebo Cafe? Na koncertach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak m.in. Sztywny Pal Azji, Little White Lies, Pchełki czy Gypsy and the Acid Queen. Miały tu miejsce również widowiska stand-upów takich twórców, jak m.in. Rafał Rutkowski, Katarzyna Piasecka, Marcin Zbigniew Wojciech oraz Bilguun Ariunbaatar ze swoim show pt. "Mongoł Stand-upu".

Niebo Cafe – wydarzenia

Niebo Cafe jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, mających miejsce w obiekcie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Zaplanowanymi w Niebo Cafe wydarzeniami to będą zainteresowani wszyscy fani tego typu rozrywki. Na eventy do Niebo Cafe bilety dostępne są w sprzedaży online.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Niebo Cafe? Stand-upy, które mają tu miejsce to niewątpliwie gratka dla miłośników błyskotliwych skeczy i prześmiewczych monologów. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych, mających miejsce w tym lokalu we Wrocławiu. Należy pamiętać, że na wiele sposób wydarzeń, organizowanych w Niebo Cafe, bilety dostępne są online. To niezapomniana zabawa w wyjątkowym miejscu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Niebo Cafe?
Niebo Cafe zlokalizowane jest na ul. Ruskiej 53. To jedno z najbardziej znanych miejsc rozrywkowych na mapie Wrocławia.
Jakie wydarzenia odbyły się w Niebo Cafe?
W Niebo Cafe odbyło się do tej pory wiele wydarzeń. Miały tu miejsce takie występy jak, m.in. koncert zespołu Sztywny Pal Azji, stand-upy — Arkadiusza Pana Pawłowskiego, Pawła Reszeli, Kuby Dąbrowskiego czy Grzegorza Dolniaka.
Kiedy utworzony został klub Niebo Cafe?
Niebo Cafe utworzone zostało kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też